بازگشت کریمی به فوتبال/ گزینه روی میز پرسپولیس باز است!

بازگشت کریمی به فوتبال/ گزینه روی میز پرسپولیس باز است!

مهر/ سرمربی جدید پرسپولیس در یکی از نخستین اظهارنظرهایش اعلام کرد می‌خواهد هافبک پیشین این تیم که از فوتبال خداحافظی کرده، را برای نیم فصل دوم به میدان بازگرداند. هرچند ممکن است این اظهار نظر برای به دست آوردن دل هواداران باشد، اما علی کریمی نشان داده سابقه بازگشت به میدان را دارد و ممکن است از تصمیمش پشیمان شود!
اختلافات موجود میان علی دایی و علی کریمی موجب شده بود که ستاره شماره 8 فوتبال ایران و پرسپولیس طی سال‌های اخیر، از باشگاه متبوعش دور بماند اما خروج دایی از دایره پرسپولیس حالا درهای این باشگاه را روی کریمی که دوست داشت با پیراهن پرسپولیس از فوتبال خداحافظی کند، باز کرده است.
در این سوی میدان حالا پرسپولیس هم برای ایجاد وحدت روی سکوها بیش از همیشه تاریخش به کریمی نیازمند است. اگرچه پاسخ اولیه کریمی به دعوت درخشان منفی بود اما سرخ‌ها هنوز به بازگرداندن کریمی به نیمکت و حتی زمین سبز چمن امیدوارند.
تلاش فراوانی از سوی مسئولان باشگاه پرسپولیس به راه افتاده تا بتوانند علی کریمی را به نیمکت پرسپولیس نزدیک کنند و با بازگرداندن او سکوها را با توجه به علاقه شدید هواداران این تیم به جادوگر فوتبال ایران، آرام کنند.
البته علی کریمی تاکنون به مدیران این باشگاه پاسخ مثبت نداده و اعلام کرده که قصد ورود به فوتبال در شرایط کنونی را ندارد و سعی دارد به کارهای شخصی و عقب افتاده‌اش رسیدگی کند. با این حال این پروسه ادامه دارد و به نظر می‌رسد که در هفته‌هایی که پیش روی پرسپولیس است، بحث بازگرداندن کریمی به پرسپولیس چه به عنوان بازیکن (کریمی سابقه بازگشت به فوتبال پس از خداحافظی را دارد) و چه به عنوان مربی باز خواهد ماند.
خداحافظی در سال 1392 و بازگشت به فوتبال
کریمی پس از بازی پرسپولیس با سپاهان در فینال جام حذفی در 15 اردیبهشت 1392 از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. کریمی پس از خداحافظی از فوتبال اعلام کرد، فوتبال جای امثال او نیست و "دایه‌های مهربانتر از مادر" باید فوتبال را بچرخانند.
خداحافظی کریمی از فوتبال، بازتاب گسترده‌ای داشت و سایت رسمی فیفا با اشاره به خداحافظی علی کریمی از دنیای فوتبال، از او به عنوان اسطوره فوتبال ایران یاد کرد و خداحافظی او از میادین فوتبال را غیر منتظره خواند اما در نهایت کریمی به فوتبال بازگشت و در تراکتورسازی فوتبالش را ادامه داد.
کریمی سرانجام در 29 تیر 1393 برای همیشه از فوتبال خداحافظی کرد؛ درحالیکه او اعلام کرده بود امیدوار است بتواند با پیراهن پرسپولیس از فوتبال خداحافظی کند به نظر می‌رسد همین بازگشت پس از خداحافظی پرسپولیسی‌ها را برآن داشته که این گزینه را روی میز حفظ کنند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازگشت کریمی به فوتبال/ گزینه روی میز پرسپولیس باز است!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X