یوسفیان ملا: مواضع بان کی مون درباره حقوق بشر در ایران مغرضانه است

یوسفیان ملا: مواضع بان کی مون درباره حقوق بشر در ایران مغرضانه است

خانه ملت / عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با بیان اینکه مواضع سازمان ملل درباره حقوق بشردرایران هماهنگ شده و خصمانه می باشد، گفت: سازمان ملل به جای گسترش صلح وامنیت درجهان به مرجع ابرقدرت ها برای آسیب رساندن به کشور های مسلمان تبدیل شده است.

عزت الله یوسفیان ملا درگفت وگو با خانه ملت، درواکنش به گزارش دبیرکل سازمان ملل مبنی براینکه وعده‌های رئیس جمهور ایران درباره بهبود شرایط حقوق بشر و آزادی‌ بیان محقق نشده است، گفت: باید دید که معنی ومفهوم آزادی بیان از منظر دبیرکل سازمان ملل چیست، اگر منظور از آزادی بیان این است که همجنسگرایان با هم ازدواج کرده و بی بند و باری ها افزایش پیدا کند، به طور قطع این رفتارها درجمهوری اسلامی ایران رخ نمی دهد.

نماینده مردم آمل درمجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اینگونه رفتارها کیان خانواده رابه خطر انداخته و مفاهیم انسانی به طور خاص نادیده گرفته می شود، خوشبختانه ملت ایران با حضور پرشور درانتخابات سال 92 رئیس جمهور خودرا برگزیده و این انتخاب ریشه دینی و اعتقادی دارد، ازاین رو آنچه که از آزادی بیان و حقوق بشر مد نظر سازمان ملل و کشورهای غربی است درایران پذیرفتنی نیست.

وی تصریح کرد: اینکه سازمان ملل و یا هرکشور دیگر حقوق بشررا براساس معیارو سیاست های خود تعریف کرده و بگوید ایران و فلان کشور باید ازاین سیاست ها پیروی کند برای ملت ایران قابل پذیرش نیست و حقوق بشر در ایران براساس معیارهای دین اسلام مورد توجه قرار می گیرد، بنابراین باید تاکید کرد که غرب به مسئله حقوق بشر درایران به دید یک موضوع سیاسی می نگرد.

یوسفیان ملا افزود: ایران درموضوع هسته ای اقدامات لازم درجهت شفاف سازی برنامه صلح آمیز هسته ای خود را انجام داده و غرب درحال حاضر به نقطه ای رسیده که خواهان برهم خوردن هرگونه توافق هسته ای با ایران است، حتی دراین راه از هرترفندی استفاده می کند تا مذاکرات به نتیجه مطلوب نرسد مانند دعوت نکردن ایران برای حضور درکنفرانس مبارزه با داعش.

وی با بیان اینکه مواضع سازمان ملل درباره حقوق بشر درایران خصمانه و هماهنگ شده است، تصریح کرد: رئیس جمهور ایران در آینده ای نزدیک در نشست مجمع عمومی سازمان ملل شرکت می کند و درست نیست که دبیرکل یک سازمان بین المللی این چنین درباره کشورها مغرضانه صحبت کند، ازاین رو دبیرکل سازمان ملل باید بگوید که چه اتفاقی رخ داده که اینگونه درخصوص نقض حقوق بشر درایران موضع گیری می کند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت، گفت: درحال حاضر سازمان ملل به جای اینکه تلاش کند سایه صلح و امنیت را درکل جهان گسترش دهد، به مرجع اختصاصی ابرقدرت ها و کشورهای استکباری تبدیل شده تا کشورهای مسلمان و دنیای اسلام را مورد آسیب قرار دهند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، دبیرکل سازمان ملل در گزارش سالانه به مجمع عمومی مدعی شد که وعده‌های رئیس جمهور ایران درباره بهبود شرایط حقوق بشر و آزادی‌ بیان محقق نشده است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «یوسفیان ملا: مواضع بان کی مون درباره حقوق بشر در ایران مغرضانه است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات



{literal} {/literal}
X