روانشناسی/ افکار غیر منطقی افسردگی را به سراغتان می‌آورد

روانشناسی/ افکار غیر منطقی افسردگی را به سراغتان می‌آورد

باشگاه خبرنگاران/ امیر هوشنگ مهریار، روانشناس گفت: ‌ هر فکری که به ذهن فرد خطور کند و با واقعیت موجود مطابقت نداشته باشد، از افکار غیر منطقی محسوب می‌شوند.
وی افزود: هنگامیکه فرد احساس می‌کند دنیا بر وفق مراد اوست یا اینکه احساس کند همه عاشق او هستند، در صورتیکه این گونه افکار با واقعیت جور در نیاید، جزء افکار غیر منطقی قرار می‌گیرد.
این روانشناس ادامه داد: روانشناسان افکار غیر منطقی را عامل عمده افسردگی افراد می‌دانند؛ اینگونه افکار با راهکار‌های رفتار‌شناختی توسط روانشناسان از بین می‌رود.
مهیار عنوان کرد: هنگامیکه افکار غیر منطقی به ذهن فرد می‌رسد، نمی‌توان با انجام کارهای دیگر این گونه افکار را از خود دور کرد، افرادی‌که افکار غیر منطقی به سراغشان می‌آید، به منظور برطرف کردن اینگونه افکار به طور کامل به روانشناس مراجعه کنند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روانشناسی/ افکار غیر منطقی افسردگی را به سراغتان می‌آورد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات



{literal} {/literal}
X