رامین در نشست کمیته صیانت از منافع ایران: قرار نیست روحانی کلید مملکت را به دست آمریکا بدهد

رامین در نشست کمیته صیانت از منافع ایران: قرار نیست روحانی کلید مملکت را به دست آمریکا بدهد

فارس/ معاون مطبوعاتی اسبق وزارت ارشاد با بیان اینکه دولت تمام امتیازات را داده و دستش در مذاکرات خالی است، گفت: درست است که کلید مملکت به دست روحانی است اما قرار نیست وی کلید مملکت را به دست آمریکا بدهد.

محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی اسبق وزارت ارشاد با حضور در نشست کمیته صیانت از منافع ایران که به بررسی‌ بایدها و نبایدهای سفر رئیس‌جمهور به نیویورک می‌پردازد به سخنرانی پرداخت.

وی در ابتدای سخنان خود با بیان اینکه سردمدار مقاومت‌ها و جریان‌های مقاومت در عرصه جهانی جمهوری اسلامی است، گفت: این اقدامات عملی جمهوری اسلامی نبوده است که جهانیان را به خیزش وادار کرده بلکه 8 سال دفاع مقدس بوده است که سرمایه‌ای تولید کرده که به وسیله آن همه انسان‌های ساده را به قیام علیه مستکبران فراخوانده است.

رامین تصریح کرد: تا زمانی که جمهوری اسلامی پرچم مقاومت را در دست داشته باشد ملت‌هایی که در اسارت مثلث شوم آمریکا، اسرائیل و انگلیس هستند به قیام علیه آنان اقدام می‌کنند و نه فقط ملت‌های جهان بلکه مواردی وجود دارد که در خود جامعه آمریکا نیز قیام‌هایی برای کسب آزادگی و عدالت وجود دارد.

دبیرکل بنیاد جهانی هولوکاست در ادامه گفت: برای آمریکا، اسرائیل و انگلیس این مهم است که پرچم مقاومت را از مقاوم‌ترین ملت جهان بگیرد تا با این کار خود را از فروپاشی نجات دهد.

معاون مطبوعاتی اسبق وزارت ارشاد در ادامه با بیان اینکه مشکل ایران و آمریکا از سر مسائل هسته ای نیست، گفت: آمریکا برای شروع کار با اقدامی هوشمندانه با طرح مسئله هسته‌ای می‌خواهد از ساده‌لوحی برخی دولتمردان ما استفاده کند و آنان را در دامی بیندازد که بیرون آمدن از آن سخت باشد.

وی تاکید کرد: دست دولت ما در مذاکرات خالی است چراکه دولت تا به حال تمام امتیازات را داده است و اینجا آمریکاست که برنده است.

رامین در ادامه با بیان اینکه ظریف در ابتدا هولوکاست را تایید کرد تا بعد وارد مذاکره شود، گفت: مذاکرات چه نیازی به این اقدام آقای ظریف داشت و این اقدام نوعی بیعت با اسرائیل است که باعث مذاکره با آمریکا می‌شود، بنده این مطلب را بگویم از شر یکی نمی‌شود به دیگری پناه برد و ما شاهد بودیم که مصدق برای فرار از شر انگلیس به آمریکا پناه برد که نتیجه آن دیکتاتوری محمدرضا پهلوی بود.

معاون مطبوعاتی اسبق وزارت ارشاد خاطرنشان کرد: اگر ما شعارهای انقلاب اسلامی را رها کنیم آمریکا بلافاصله برای آن جایگزین دارد. داعش با شعارهای جهان‌شمول اسلامی به وجود آمده و در حقیقت عدم حضور ما در عرصه جهان اسلام باعث به وجود آمدن داعش شده است.

رامین با بیان اینکه ما نباید صورت مسئله را به موضوع غنی‌سازی کوچک کنیم، گفت: اگر یک بار دیگر روحانی در جایگاه ریاست جمهوری نیز فریب جریانات را بخورد نام بدی از خودش به جا می‌گذارد. درست است که روحانی به نام ملت ایران آمده است و کلید مملکت را دارد اما قرار نیست کلید مملکت ما را به آمریکا بدهد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رامین در نشست کمیته صیانت از منافع ایران: قرار نیست روحانی کلید مملکت را به دست آمریکا بدهد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X