مهدی رحمتی یک پرونده برای قلعه نویی جور کرد!

مهدی رحمتی یک پرونده برای قلعه نویی جور کرد!

آخرین خبر/ مهدی رحمتی گلر پیکان به دلیل مصاحبه ای که علیه امیر قلعه نویی سرمربی استقلال داشت، از سوی کمیته اخلاق توبیخ شد. این در حالی است که رحمتی سال گذشته علیرغم انتشار عکس هایش پس از بازی استقلال و ملوان که ثابت می کرد حرکتی غیر اخلاقی انجام داده است، حتی توبیخ هم نشده بود. حکم اخیر کمیته اخلاقی با دلخوری شدید مهدی رحمتی روبرو شد. این بازیکن اعتقاد داشت نباید در مقابل امیر قلعه نویی بازنده باشد. رحمتی با آنکه اخیرا از طریق هوتن قلعه نویی پس امیر با این مربی دیدار و گفت و گو داشته است، حالا دوباره با او به مشکل خورده. شنیده های موثق حکایت از آن دارد که رحمتی می خواهد از امیر قلعه نویی شکایت کند. این بازیکن از طریق یکی از نزدیکان سابق امیر قلعه نویی که اسنادی علیه اش دارد، پرونده ای را جور کرده است تا بتواند مقابل این مربی بایستد. گلرپیکان اخیرا همراه با این فرد به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال هم مراجعه کرده است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مهدی رحمتی یک پرونده برای قلعه نویی جور کرد!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X