مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره تابستان93

مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره تابستان93

باشگاه خبرنگاران/ موعد مقرر ارائه اظهارنامه سه ماهه دوم (فصل تابستان) سال1393 نظام مالیات بر ارزش افزوده از تاریخ 1 الی 15 مهرماه است.

به نقل از سازمان امور مالیاتی کشور، موعد مقرر ارائه اظهارنامه سه ماهه دوم (فصل تابستان) سال1393 نظام مالیات بر ارزش افزوده از تاریخ 1 الی 15 مهرماه است.

با توجه به اینکه آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره دوم (فصل تابستان) سال 1393 از 1 الی 15 مهرماه می باشد، مودیان محترم می توانند از طریق سایت عملیات الکترونیک مالیات بر ارزش افزوده به آدرس WWW.EVAT.IR نسبت به ارائه اظهارنامه و پرداخت مالیات اقدام نمایند. بنابراین به کلیه مودیان محترم مشمول مالیات بر ارزش افزوده توصیه می شود به منظور عدم تعلق جرایم، نسبت به اجرای کامل تکالیف مقرر در قانون از جمله تکمیل و ارائه اظهارنامه مالیاتی دوره مذکور و پرداخت مالیات و عوارض ابرازی، ظرف مهلت مقرر قانونی اقدام نمایند.

همچنین از مودیان محترم تقاضا می شود به منظور رفاه حال خود و ممانعت از تراکم مراجعه به سامانه مالیات بر ارزش افزوده و بروز مشکلات احتمالی، ارائه اظهارنامه را به روزهای پایانی مهلت مقرر، موکول نکنند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره تابستان93» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X