تعطیلی دوشنبه های مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران لغو می شود

تعطیلی دوشنبه های مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران لغو می شود

ایرنا/ همزمان با هفته گردشگری، تعطیلی هفتگی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران در روزهای دوشنبه لغو و این مجموعه تمامی ایام هفته پذیرای بازدیدکنندگان است.

به گزارش ایرنا به نقل از مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران با شروع هفته گردشگری، از این پس مجموعه یاد شده روزهای دوشنبه نیز فعال بوده و همچون دیگر ایام هفته پذیرای گردشگران به میراث فرهنگی و تاریخی کشور است.

بر همین اساس و با هدف ارائه خدمات بهتر به بازدیدکنندگان طرح لغو تعطیلی روزهای دوشنبه مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران از تاریخ 31 شهریور به صورت آزمایشی آغاز و در هفته گردشگری به صورت دائمی اجرایی می شود.

در این طرح به منظور ساماندهی و بهبود سطح کیفی و کمی موزه ها، هریک از کاخ موزه های این مجموعه یک روز در هفته به استثنای روزهای پنج شنبه و جمعه تعطیل خواهند بود تا برنامه های ارائه خدمات موزه ای و برنامه ریزی های مرتبط با آن به نحو شایسته انجام پذیرد؛ در طرح پیشین تمامی موزه های مجموعه دوشنبه ها تعطیل بود و در نتیجه مجموعه در این روز بازدید نداشت.

بر اساس این گزارش موزه خودروهای اختصاصی و موزه کتابخانه اختصاصی روزهای شنبه، کوشک احمد شاهی یکشنبه ها، کاخ اختصاصی نیاوران دوشنبه ها، کاخ صاحبقرانیه روزهای سه شنبه و موزه جهان نما روزهای چهارشنبه تعطیل خواهند بود.

در برنامه ریزی تعطیلی هفتگی کاخ موزه ها سعی شده به میزان مخاطبان در موزه و حجم بازدید کننده در ایام هفته توجه شود.

مجموعه فرهنگی ـ تاریخی نیاوران یکی از کاخ موزه های شمال شهر تهران است که بناهای آن متعلق به دوران قاجار و پهلوی بوده و شامل کاخ اختصاصی نیاوران، کاخ صاحبقرانیه، کوشک احمدشاهی، موزه جهان نما، موزه کتابخانه اختصاصی، موزه خودروهای اختصاصی کاخ نیاوران و باغ کتیبه ها است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تعطیلی دوشنبه های مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران لغو می شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X