تصویب محورهای تفصیلی کلان برنامه های ملی در حوزه آموزش عالی قرآنی

تصویب محورهای تفصیلی کلان برنامه های ملی در حوزه آموزش عالی قرآنی

ایرنا/ محورهای تفصیلی کلان برنامه های ملی در حوزه آموزش عالی قرآن در هشتمین جلسه کارگروه توسعه آموزش عالی تصویب شد.

به گزارش ایرنا از وزارت علوم، در این جلسه که به ریاست جعفر میلی منفرد معاون آموزشی وزیر علوم و با حضور اعضای کارگروه برگزار شد محورهای تفصیلی برنامه های ملی در حوزه آموزش عالی قرآنی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد دبیرخانه کارگروه پس از تنقیح و جمع بندی دیدگاه ها، مدل پیشنهادی را برای نحوه اجرای برنامه های ملی مصوب ارائه کند.

همچنین با توجه به اینکه دانشگاه ها و حوزه های علمیه محیط اجرای تمامی این برنامه ها به شمار می رود به منظور زمینه سازی برای اجرای کامل این برنامه ها مقرر شد سازوکار لازم در خصوص برقراری ارتباط و تعامل حوزه های ستادی و صف پیش بینی شود.

میلی منفرد رئیس کارگروه توسعه آموزش عالی قرآنی کشور هم چنین از تصویب کلیات تشکیل سه کمیته راهبری برای اجرای برنامه های ملی حوزه آموزش عالی قرآنی خبر داد و مأموریت سپاری و جایابی برنامه های دستگاه ها ذیل برنامه های ملی، پیگیری فرایندهای تعیین و تخصیص بودجه به دستگاه ها و نظارت بر حسن اجرای برنامه های مصوب را از وظایف این کمیته ها برشمرد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تصویب محورهای تفصیلی کلان برنامه های ملی در حوزه آموزش عالی قرآنی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X