قرارداد شهرك هاي صنعتي تنها از طريق مناقصه قابل واگذاري است

به گزارش ايرنا علي يزداني يكشنبه در آيين معارفه مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي استان فارس در شيراز افزود:
خُرد كردن پروژه ها يعني آسيب رساندن به عمران شهرك ها،افزايش قيمت تمام شده و كاهش نظارت بر اجراي پروژه ها.
معاون وزير صنعت، معدن و تجارت وي ادامه داد: براي ارتقاي سلامت اداري، همه پروژه هاي اجرا شده در سال 94 در شهرك هاي صنعتي كشور از نظر كمي و كيفي بازرسي مي شوند.
يزداني اظهار كرد: اين موضوع نشانه عدم صحت اجراي اين پروژه ها نيست بلكه حاكي از اعمال نظارت عاليه به عنوان سازمان مركزي بر اجراي پروژه هايي است كه بيش از 10 هزار ميليارد ريال از منابع كشور در اين راه هزينه شده است.
رئيس سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران در بخش ديگري از مطالب خود گفت: تكريم ارباب رجوع و صنعتگران از ماموريت هاي مهم شركت هاي شهرك هاي صنعتي در سراسر كشور است اما اين تكريم در شهرك هاي صنعتي به معناي گذاشتن يك ميز، سماور آب جوش و چاي نيست بلكه بدان معناست كه آنها را به محاكم قضايي نكشانيم و از همه ظرفيت ها براي حل مشكلات اين سرمايه گذاران بهره گيريم.
يزداني ادامه داد: ارجاع سرمايه گذار به هيات هاي داوري و سپردن آنها به محاكم قضايي مغاير با حركت در مسير توسعه صنعتي كشور است.
اين مقام مسئول با اشاره به نامگذاري سال 95 به نام 'اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل' گفت: همه ويژگي هايي كه براي مقاوم سازي اقتصاد و عزت كشور لازم است در سياست هاي اقتصاد مقاومتي گنجانده شده است و تامين كننده ديدگاه هاي همه افراد با نگرش هاي مختلف سياسي و ارزشي است.
وي اظهار كرد: در سال 95 حتي يك روز فرصت براي ادامه خدمت و حل مشكلات مردم را نبايد از دست دهيم.
در اين آيين، شاپور قنبري كه پيش از اين مسئوليت هاي مختلفي از جمله مديرعاملي شركت شهرك هاي صنعتي استان كرمانشاه را برعهده داشت، به عنوان رئيس هيات مديره و مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي استان فارس معرفي
و از خدمات هاي علي صداقت پور مديرعامل پيشين اين شركت تقدير شد.
2027 /6118

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قرارداد شهرك هاي صنعتي تنها از طريق مناقصه قابل واگذاري است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X