بازسازي واحدهاي توليدي راكد در شهرك هاي صنعتي فارس شتاب گيرد

به گزارش ايرنا يدالله رحماني، يكشنبه در آيين معارفه مديرعامل جديد شركت شهرك هاي صنعتي فارس در شيراز اظهار داشت: بايد تلاش شود كه با بهره گيري از سياست هاي اقتصاد مقاومتي، از همه ظرفيت ها براي توسعه شهرك هاي صنعتي استفاده شود.
معاون استاندار فارس با اشاره به سفر اخير معاون رئيس جمهوري و رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور به شيراز گفت: در اين سفر، استان فارس در اولويت برخورداري از تسهيلات و يارانه هاي پيش بيني شده براي فعال كردن واحدهاي توليدي نيمه فعال و راكد قرار گرفت.
رحماني ادامه داد: با هدف بهره گيري از نتايج اين تصميم، گزارشي از طرح هاي نيمه تمام و راكد استان فارس تهيه شده و آماده ارائه به سازمان مديريت و برنامه ريزي است.
وي، از مدير جديد شركت شهرك هاي صنعتي فارس خواست كه مسائل هر يك از واحدهاي مشكل دار احصا شود و در دستور كار كارگروه تسهيل و رفع موانع توليد قرار گيرد.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار فارس ادامه داد: اگر چه شهرك هاي صنعتي فارس از نظر زيرساخت ها در جايگاه دوم كشور قرار دارند، اما اين بدان معنا نيست كه مسائل و مشكلات همه واحدهاي توليدي در شهرك هاي صنعتي اين استان حل شده است.
رحماني با بيان اين كه براي ايجاد 13 خوشه صنعتي در استان فارس طرح هاي امكان سنجي اجرا شده است، گفت: تاكنون دو خوشه صنعتي در اين استان اجرايي شده و دو خوشه ديگر نيز به زودي اجرايي خواهد شد.
در اين آيين، شاپور قنبري كه پيش از اين مسئوليت هاي مختلفي از جمله مديرعاملي شركت شهرك هاي صنعتي استان كرمانشاه را برعهده داشت، به عنوان رئيس هيات مديره و مديرعامل جديد شركت شهرك هاي صنعتي استان فارس معرفي و از خدمات علي صداقت پور مديرعامل پيشين اين شركت تقدير شد.
2027 /6118

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازسازي واحدهاي توليدي راكد در شهرك هاي صنعتي فارس شتاب گيرد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X