تکرار ادعای آنچلوتی توسط پرز: دی‌ماریا به خاطر پول به منچستر رفت

تکرار ادعای آنچلوتی توسط پرز: دی‌ماریا به خاطر پول به منچستر رفت

آی اسپورت/ فلورنتینو پرز امروز در یک کنفرانس خبری به تجزیه و تحلیل عملکرد سالانه رئال پرداخت و به سوالات زیادی در مورد رئال مادرید نیز پاسخ گفت : 
موضوع دی ماریا
من سال 2000 به رئال آمدم و در این مدت، بازیکنان زیادی جذب باشگاه شده اند یا رئال را ترک کرده اند. هر خرید و فروشی مطمئنا در جهت صلاح باشگاه صورت گرفته است.
دی ماریا عزیر ما بود. شناخت خوبی از او داشتم و برای او احترام خاصی قائل بودم. من هیچگاه در مورد بازیکن تیم خودم به بدی صحبت نکرده ام.حتی زمانی که آن بازیکن، باشگاه را به مقصد باشگاهی دیگر ترک کرده است.
به شما این را می گویم که زمانی که یک بازیکن هنوز از مدت قراردادش با باشگاه، چند سال دیگر باقیمانده، اما تقاضای خروج از باشگاه را می کند؛ نشان دهنده این است که خودش علاقمند به ترک باشگاه بوده است.
دی ماریا تقاضای مالی ای از ما داشت که باشگاه راضی به قبول آن نشد.مبلغ مورد درخواست او را فقط رونالدو در رئال دریافت می کند.ما قراردادی را به او پیشنهاد دادیم که بهترین قرارداد ممکن برای بازیکنی مثل دی ماریا بود.
اگر او این قرارداد را قبول می کرد؛ پس از رونالدو، بیشترین حقوق را از رئال دریافت می کرد. تصمیم دی ماریا یک تصمیم شخصی بود و کاری از دست ما ساخته نبود.اگر می خواستیم شرایط او را قبول کنیم باشگاه از لحاظ اقتصادی دچار ضرر فراوانی می شد و این یک ریسک خطرناک برای ما محسوب می شد.
کریس رونالدو
کریستیانو را به خوبی می شناسم. او بهترین بازیکن دنیاست و نقش حیاتی او در رئال مادرید غیر قابل بحث است.صحبت های اخیر او را شنیدم و با توجه به شناختی که از او دارم باید بگویم که در هیچ کجای صحبت های او، باشگاه رئال زیر سوال نرفته است. ارتباط من با او در سطح بسیار خوبیست و هیچ بحثی هم در آن نیست. او بهترین بازیکن دنیاست تا الان که چنین بوده و امسال نیز چنین خواهد بود
ژابی آلونسو
با ژابی هم ارتباط بسیار خوبی دارم.او خیلی صادقانه به نزد من آمد و از من تقاضا کرد که اجازه خروج از باشگاه را به وی بدهم.او معتقد بود که این مساله به نفع هر دو طرف است. چون با ژابی رابطه بسیار خوبی داشتم تقاضایش را قبول کردم.
در پست او ما تونی کروس را خریده ایم و همچنین ایارمندی را نیز داریم. ژابی تقریبا در سال های انتهایی فوتبالش است و دوست داشت تا این سال های آخر را در تیم دیگر و به خوبی بگذراند.ما هم تصمیم او را درک کردیم و بدان احترام گذاشتیم.
فالکائو
برای ما جذب فالکائو مهم و باارزش بود. اما ما در باشگاه باید یک تعادل اقتصادی را رعایت کنیم. در نهایت تصمیم گرفتیم که فالکائو را جذب نکنیم. ضمن اینکه در این مورد، نظر مربی تیم نیز برای ما مهم بود. 
کاسیاس و معضل دروازه بان ثابت
در قسمت دروازه، هیچ بحث و جدلی نباید وجود داشته باشد. ما سه دروازه بان بسیار خوب داریم و این مربی تیم است که در مورد دروازه بان ثابت تیم، تصمیم نهایی را می گیرد. اگر قرار باشد من در این مورد نظر بدهم یک اشتباه بزرگ را مرتکب شده ام.دیه گو لوپس هم از رئال جدا شد چرا که یک پیشنهاد بسیار خوب برای او بدست ما رسید.
خدیرا
خدیرا حاضر به تمدید قرارداد با ما نشد و البته همانند دی مایا نیز با قاطعیت صحبت از ترک باشگاه نکرد. او می خواهد فصل خوبی با رئال داشته باشد تا فصل بعد بهترین باشگاه ها به سراغ او بیایند. او در مقابل سوسیه داد عالی بود و پس از آن نیز هیچکدام از پزشکان باشگاه خبری از مصدومیت او به ما ندادند. او وقتی به اردوی تیم ملی آلمان رفت به هیچ عنوان مصدوم نبود. در تصاویر هم مشخص است که خدیرا زمانی که بازی را ترک می کرد؛ هیچ مشکلی نداشت.
شروع بد رئال در فصل جدید
در رئال، بدست آوردن جام یک مساله طبیعی است. هر ساله تلاش ما در این است که باشگاه را به گونه ای تقویت کنیم که بتواند جام های بیشتری به نسبت سال قبل بدست بیاورد.در حال حاضر تیمی فوق العاده در اختیار داریم. هم من و هم شما به این امر معتقدیم.
درست است که دیگر دی ماریا و ژابی را در اختیار نداریم اما با این حال مقابل سوسیه داد، یک سی دقیقه جادویی را به نمایش گذاشتیم. اما پس از آن افت کردیم.
فکر می کنم این شکست تنها یک حادثه بود و مربی تیم این مساله را مدیریت خواهد کرد. هدف ما امسال، تکرار قهرمانی های سال گذشته و فتح لالیگاست و چنانچه کاپیتان ما کاسیاس گفته بود؛ امسال اوندسیما را می خواهیم.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تکرار ادعای آنچلوتی توسط پرز: دی‌ماریا به خاطر پول به منچستر رفت» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X