بازی‌های آسیایی اینچئون/ حذف بحث برانگیز بهروزی از دسته 69 کیلوگرم وزنه‌برداری

بازی‌های آسیایی اینچئون/ حذف بحث برانگیز بهروزی از دسته 69 کیلوگرم وزنه‌برداری

فارس/ وزنه‌بردار دسته ۶۹ کیلویی کشورمان با از دست دادن هر سه وزنه در حرکات دوضرب از رقابت ها کنار رفت.
در ادامه روز سوم رقابت‌های وزنه‌برداری امروز رقابت‌های دسته 69 کیلوگرم از ساعت 13 و 30 دقیقه به وقت ایران با حضور 12 وزنه‌بردار از جمله جابر بهروزی از ایران آغاز شد.
بهروزی در حالی کار خود را با ناکامی در مهار وزنه 144 کیلویی آغاز کرد که بهترین رکورد شخصی وی 147 کیلو بوده و این وزنه‌بردار بارها در تمرینات وزنه 144 کیلویی را مهار کرده بود. با این حال بهروزی برای دومین‌بار این وزنه را با موفقیت مهار کرد و در پایان با عنوان پنجمی به کار خود پایان داد.
وزنه‌بردار کشورمان در بار سوم وزنه 149 کیلویی را انتخاب کرد که بهروزی این بار نیز در مهار این وزنه هم ناموفق بود تا به این ترتیب کار وی در حرکات یکضرب با وزنه 144 کیلویی به پایان برسد. رکورد ایران در حرکات یکضرب این دسته با 150 کیلوگرم در دستان سیدمهدی پانزوان است.
در رقابت‌های دسته 69 کیلوی وزنه‌برداری و در حرکات یکضرب وزنه‌بردار کره شمالی کیم میونگ یوک با مهار وزنه 160 کیلویی رکورد بازی‌های آسیایی را شکست.
پیش از او نیز جین فنگ لی وزنه‌بردار چینی با مهار وزنه 158 کیلویی یک بار دیگر رکورد این بازی‌ها را شکسته بود.
پس از وزنه‌برداران کره‌شمالی و چین، وزنه‌برداران اندونزی و عراق به ترتیب سوم و چهارم شدند و جابر بهروزی از ایران پنجم شد.
در حرکات یکضرب به دلیل اوت شدن یکی از وزنه‌برداران اندونزی، رقابت‌ها با 11 ورزشکار آغاز شد.
بهروزی در حرکات دوضرب هم برای بار اول مانند حرکات یکضرب در مهار وزنه انتخابی ناکام بود. بهروزی وزنه 176 کیلویی را بار اول انداخت. جابر دومین‌بار وزنه 181 کیلویی را انتخاب کرد که این بار هم در مهار آن ناموفق بود و در مرتبه سوم نیز نتوانست توفیقی به دست آورد و اوت کرد.
رکورد ایران در دوضرب و مجموع این دسته با 183 و 330 کیلو در اختیار بهروز است که در سال 2013 به ثبت رسیده.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازی‌های آسیایی اینچئون/ حذف بحث برانگیز بهروزی از دسته 69 کیلوگرم وزنه‌برداری» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X