هاشمی‌نسب: کی‌روش عاشق دلارهای ایران است

هاشمی‌نسب: کی‌روش عاشق دلارهای ایران است

خبرلایو/ مدافع سال های نه چندان دور پرسپولیس و استقلال می گوید کی روش مملکت و فوتبال ایران را دوست ندارد و فقط به فکر پر کردن جیبش است.
مهدی هاشمی نسب مدافع جنجالی سال های نه چندان دور پرسپولیس و استقلال کماکان منتقد شرایط موجود فوتبال ایران است. وی در تازه ترین صحبت هایش موارد جالبی را در خصوص فوتبال ایران،ماجرای تمدید قرارداد کی روش مطرح کرد.
هاشمی نسب در این گفت و گو صراحتا عنوان می کند که کی روش در فوتبال ایران دنبال پر کردن جیبش است و بیشتر از هر چیزی به منافع خود توجه دارد.
*بازی های لیگ را دنبال نمی کنم. فقط هر از چندگاهی که در کنار خانواده ام هستم، بازی ها را تماشا می کنم. باور کنید اگر زشت نبود از خانواده ام هم می خواستم که این لیگ بی کیفیت را تماشا نکنند.
* اگر خودم هم در این فوتبال بودم صراحتا می گفتم که این لیگ بی کیفیت است. خروجی این فوتبال چیست که من وقتم را برای تماشای آن بگذارم؟! دیگر نه خبری از عابدزاده است، نه کریم باقری، نه خداداد و نه کریمی. انصافا بنشینم بازی کدام بازیکن را تماشا کنم؟!
*فوتبال زمان ما قابل مقایسه با امروز نبود، انصافا جذابیت مسابقات در آن دوره خیلی بیشتر از حالا بود.
*تقریبا در جریان داستان تمدید قرارداد کی روش هستم. به نظرم در این ماجرا خود این مربی کوچکترین تقصیری ندارد. کی روش به عنوان یک خارجی نه مملکت ما را دوست دارد، نه تیم ملی ما را و نه فوتبال ما را ؛ برای او دلارهای ایران مهم است و دست به هر کاری می زند تا پول بیشتری بدست آورد. شاید من هم جای کی روش بودم همین رفتار را داشتم. به هر حال او مربی حرفه ای است و دنبال درآمد بیشتر است.
*من به عنوان یک فوتبالی این پرسش را مطرح می کنم که مگر تیم ملی در جام جهانی چکار کرد که برخی به اصطلاح کارشناسان این گونه به به و چه چه می کنند؟! ما در این دوره چه از نظر نتیجه گیری و چه از بعد نمایش تیمی، بسیار ضعیف تر از دوره های قبل بودیم ولی برخی عملکرد تیم ملی را در بوق و کرنا کردند.
*به نظرم جوی که بعد از جام جهانی بوجود آمد ماحصل زحمات برخی از کارشناسان تلویزیونی است که تنها هنرشان لفظ قلم صحبت کردن است، بود! این افراد با زبان چرب و نرمشان سر مردم کلاه گذاشتند. آقایان جوری از نمایش تیم ملی تعریف و تمجید می کردند که انگار فتح الفتوح داشتیم.
*نمی دانم که در این داستان تمدید قرارداد کی روش پای دلالان در میان است یا خیر اما خاطرم است که زمان آمدن کلمنته عنوان می شد که ۵۰ هزار دلار فدراسیون یک شبه گم شد!
*اگر پای کی روش هم در جریان دلالی گیر باشد که دیگر باید فاتحه فوتبال جهان را خواهند،نه فقط ایران را!
*همه می دانند که دلالی در فوتبال ایران بیداد می کند. منی که فوتبالیست بودم و در این جامعه رشد کردم دلالی را به چشم دیده ام. حالا در این میان ۴ تا خبرنگار نما هم دستگیر شدند، اما نتیجه ای به دنبال نداشت زیرا دلالان واقعی در پشت صحنه بودند. آیا با تمام آن بگیر و ببندها بساط دلالی از فوتبال ایران برچیده شد؟!
*در این فوتبال یکسری افراد هستند که جانماز آب می کشند اما به خلوت که می روند کارهایی می کنند که انسان شرمش می آید حتی به آن هم اشاره کند.
*تمام صحبت های من فوتبالی است، کاری هم با سیاست ندارم؛صراحتا می گویم این فوتبال نا پاک است و تا زمانی که این گونه باشد در آن فعالیت نمی کنم. شکر خدا پول و شهرت خوبی دارم و نیازی نیست برای بودن در این فوتبال دست و پا بزنم. مهدی هاشمی نسب با گلی که در دربی زد تا روز مردنش خود را بیمه کرد. مطمئن باشید حتی یک روز به مرگم هم مانده باشد، مرا با گلی که در دربی زدم، می شناسند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هاشمی‌نسب: کی‌روش عاشق دلارهای ایران است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X