تست مخازن 70 درصد اتوبوسهای گازسوز پایتخت

تست مخازن 70 درصد اتوبوسهای گازسوز پایتخت

مهر/ مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران با بیان اینکه تست مخازن اتوبوس های گاز سوز ادامه دارد گفت: شهر تهران 3 هزار و 500 دستگاه اتوبوس گاز سوز دارد که تا پایان سال تست مخازن تمامی این اتوبوس ها محقق می شود.

پیمان سنندجی اظهارداشت: مخازن گاز اتوبوسهای گاز سوز باید هر سه سال یکبار از سوی مراجع استاندارد و مراکز معاینه فنی مورد تست قرار گیرند و از مدتها پیش مدیریت شهری خواستار تست مخازن اتوبوسهای گاز سوز بود اما چون این موضوع مورد پیگیری دستگاههای ذی ربط قرار نگرفت، سرانجام و با وجود اینکه اینکه تست مخازن در حوزه مسئولیت های شهرداری قرار نداشت با تایید شورای شهر از اسفندماه سال گذشته تست مخازن این اتوبوس ها توسط شهرداری آغاز شد.

وی تصریح کرد: از اسفند 92 تاکنون مخازن بیش از 70 درصد از اتوبوسهای گاز سوز تهران مورد بررسی و تست قرار گرفته و و تمامی مخازنی که از نظر کارکردی عمر مفیدشان به پایان رسیده برای معدوم شدن به اداره استاندارد تحویل داده شده است چرا که معدوم کردن این مخازن روش و شرایط خاصی دارد.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران خاطر نشان کرد: مخازن گاز سوزی که فرسوده هستند باید تعویض شوند تا از خطرات و حوادث احتمالی جلوگیری شود، البته برخی از مخازن نیز با تعمیرات مجددا قابل استفاده هستند.

وی در پایان تاکید کرد: مدیریت شهری به رغم مسئول نبودنش برای تست مخازن اتوبوسهای گاز سوز این امر را برعهده گرفته تا جان و سلامتی شهروندان به خطر نیافتد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تست مخازن 70 درصد اتوبوسهای گازسوز پایتخت» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X