سخنگوی جبهه ایستادگی: جدایی جبهه پایداری به نفع جریان اصولگراست

سخنگوی جبهه ایستادگی: جدایی جبهه پایداری به نفع جریان اصولگراست

آریا/ ابوالقاسم رئوفیان،دبیر کل حزب ایران زمین و سخنگوی جبهه ایستادگی در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری آریا در واکنش تاکید آیت الله مصباح یزدی به عدم ائتلاف جبهه پایداری با اصولگرایان در انتخابات مجلس دهم گفت:بنده بارها گفته ام که در قانون احزاب، جبهه پایداری در قالب تعریف جبهه نمی گنجد لذا ما به کمیته مشورتی احزاب برای اصلاح قانون احزاب پیشنهاد داده ایم و تاکید کرده ایم جبهه ائتلافی است از سوی احزاب و گروههای سیاسی پروانه دار که جبهه پایداری در این تعریف جایی ندارد و حتی یک حزب سیاسی پروانه دار هم در این جبهه عضویت ندارد بنابراین امیدواریم با تصویب قانون جلوی فعالیت ائتلافی هایی که در قالب تعریف جبهه درقانون نمی گنجد را بگیرد.
وی افزود:بنده در پاسخ به این آقایان که نظر دارند هرکسی راه خودش را برود باید بگویم مرزبندی اینها با اصولگرایان چیز خوبی نیست آن هم از ناحیه کسی که عضو خبرگان رهبری و چهره مطرحی است .جامعه انتظار دارد این افراد بیش از هرکسی به توصیه های رهبری عمل کنند و در مسیر وحدت قدم بردارند .
این فعال سیاسی ادامه داد:از آنجایی که در طیف اصولگرایان تا کنون هیچگاه وحدت مطلق وجود نداشته و اجماع نسبی بوده است لذا عدم وحدت درآینده هم مشکلی ایجاد نمی کند .
وی عدم ائتلاف جبهه پایداری با اصولگرایان را بی اهمیت دانست و گفت: کناره گیری جبهه پایداری از اصولگرایان مشکلی ایجاد نمی کند چراکه این جبهه ،یک طیف افراطی است که جایگاهی در بین مردم ندارد بنابراین این عدم ائتلاف به نفع اصولگرایان معتدل نیز تمام می شود.
رئوفیان اظهار داشت:مردم ما از افراطی گری خیری ندیده اند بنابراین وقتی مشخص شود اصولگرایان مشی اعتدال را طی می کنند و برگرفته از این خط و مشی افراد معتدل را معرفی می کنند این مساله مورد اقبال و رویکرد مردم قرار خواهد گرفت.
وی تاکید کرد:مردم امروز به هیچ وجه نظر مساعدی درباره افراطیون دو طیف اصلاح طلب و اصولگرا ندارند چراکه درگذشته هم از ناحیه تندروها و رادیکال ها آسیب دیده اند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سخنگوی جبهه ایستادگی: جدایی جبهه پایداری به نفع جریان اصولگراست» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X