الوطن: رفتار متناقض آمریکا در قبال تروریسم نشانه دروغگویی و مکر است

الوطن: رفتار متناقض آمریکا در قبال تروریسم نشانه دروغگویی و مکر است

ایرنا/ روزنامه الوطن عمان زمینه سازی برای دخالت جدید در منطقه به بهانه مبارزه با تروریسم از سوی آمریکا همزمان با حمایت از تروریست ها از سوی این کشور را نشانه ای روشن از دروغگویی و مکر واشنگتن دانست.

روزنامه 'الوطن' چاپ عمان در شماره روز شنبه خود نوشت: پس از روشن شدن راهبرد اوباما برای مبارزه با داعش که با اما و اگرهای بسیاری همراه است، حقیقت سیاست غرب و در راس آن آمریکا برای هیچ کس مخفی نمانده است.
آمریکا همواره اصرار دارد در همه چیز پیشقدم و صدر نشین دایره المعارف 'گینس 'باشد، حتی در حمله به کشورها و دخالت در امور داخلی آن ها.گویا آمریکا به پرونده قطور خود در این زمینه راضی نیست و تلاش می کند که رکوردهای بیشتری برآن بیفزاید تا هیچ کشوری پس از آن نتواند در این موضوع از او پیشی گیرد.
راهبرد جنگ فراگیر اوباما که می خواهد با یک سیاست گزینشی با برخی از گروه های تروریستی مبارزه و برخی دیگر را حمایت کند، تنها نشانه نیت فاسد، نفاق بزرگ و دروغ محضی است که هیچ انسان عاقلی آن را باور نمی کند.
کنار گذاشتن کشورهایی که می توانند نقش محوری در مبارزه با تروریسم داشته باشند و عامل اساسی در دستیابی به موفقیت در 'مبارزه با تروریسم' که به عنوان پوششی برای اهداف اصلی آمریکا به کارمی رود نیز تلاشی برای اجرای یک پروژه بزرگ و جدید استعماری است.
این اقدام فقط به منظور اجرای پروژه ای صورت می گیرد که صاحبان آن تلاش می کنند تروریستی را ایجاد کنند که ابزاری برای موفقیت اهداف اصلی آن ها یعنی تقسیم ویرانگر منطقه باشد.
آنها برای توجیه آغاز این جنگ که شامل مراحل توطئه آمیز خطرناک و سناریوهایی علیه کشورهای منطقه است چاره ای ندارند جز اینکه باردیگر به دروغ هایی مانند آنچه درسال 2003 درمورد عراق گفتند متوسل شده و همان دروغ ها را به ملت خود بگویند.
دولت اوباما هنگامی که می خواهد افکارعمومی را برای این مداخله آماده کند اقدام به انتشار گسترده تصاویر اعدام 'جیمزفولی' روزنامه نگارآمریکایی کرد و اوباما نیز خطاب به ملت آمریکا اعلام کرد که از قاتلان 'فولی' و همه کسانی که می خواهند به آمریکایی ها آسیب بزنند انتقام می گیرد.
براین اساس دیپلماسی آمریکا برای جمع کردن هم پیمان و نیرو به منظور مبارزه با 'داعش' و نه 'تروریسم' فعال شد.
بسیار واضح است که این اقدامات تنها بهانه ای برای توجیه تحمیل جنگی دیگر به منطقه، راضی کردن افکارعمومی آمریکا، پوششی برای دخالت درامورکشورهای منطقه، تقسیم و غارت ثروت های آن هاست.
سکوت درقبال گروه های تروریستی مانند 'جبهه النصره' و نشاندن آن در صدر جدول و پشتیبانی و حمایت مالی و نظامی از دیگر گروهای تروریستی همزاد 'داعش' مانند 'النصره'، و 'ارتش آزاد' چیزی جز نشانه ای واضح و روشن از دروغگویی و مکر اوباما نیست.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «الوطن: رفتار متناقض آمریکا در قبال تروریسم نشانه دروغگویی و مکر است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X