عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: نباید با بابک زنجانی مدارا کرد/ بودجه سال 94 باید کمی انبساطی باشد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: نباید با بابک زنجانی مدارا کرد/ بودجه سال 94 باید کمی انبساطی باشد

خانه ملت/ عضو کمیسیون برنامه, بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر اینکه بودجه سال آتی باید به میزانی پیش بینی شود که رکود تشدید نشود, گفت: بودجه ۹۴ به شرطی باید انبساطی نوشته شود که اعتبارات آن به سمت تولید سوق داده شود .

جعفر قادری در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت, با اشاره به بررسی پرونده بابک زنجانی پیش از تعطیلات محلس در کمیسیون متبوعش با حضور رییس کل بانک مرکزی و وزیر نفت, گفت: اگرنخواهد میزان اموالش را اعلام کند باید به شدت با او برخورد شود.

نماینده مردم شیراز در محلس بابیان اینکه تعلل در اعلام میزان و محل اموالش توجیه ندارد, گفت: باید وادارش کنند تا اموال بیت المال را برگرداند, مدارا کردن با او درست نیست. وی افزود: کمیسیون باید از کسانی که در جریان وقوع این واقعه هستند و در آن زمان سمت داشته اند دعوت کند و توضیحات آنها را هم بشنود.

این عضو کمیسیون برنامه, بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به اینکه هنوز کمیسیون به موضوع بررسی برنامه ششم وارد نشده است, گفت: فعلا درگیر دولایحه تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و رفع موانع تولید هستیم.به گفته قادری از روز شنبه کار بررسی لایحه تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و از روز دوشنبه بررسی لایحه رفع موانع تولید آغاز می شود.
این نماینده مردم در مجلس در باره انبساطی یا انقباضی بودن بودجه گفت: بودحه باید انقباضی باشد اما نه به اندازه که رکود تشدید شود و قرار است انبساطی باشد باید منابع به سمت تولید و پروژه های نیمه تمام سوق داده شود.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: نباید با بابک زنجانی مدارا کرد/ بودجه سال 94 باید کمی انبساطی باشد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X