تلاش برای حضور پررنگ صنعت گردشگری در برنامه ششم توسعه

تلاش برای حضور پررنگ صنعت گردشگری در برنامه ششم توسعه

میراث فرهنگی/ اعضای کمیته مشورتی معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تلاش به منظور ورود جدی صنعت گردشگری کشور در برنامه ششم توسعه را با ارائه نظرات تخصصی و کارشناسی خود آغاز نمودند.
در چهارمین نشست کمیته مشورتی گردشگری بیش از 40 تن از اساتید، صاحبنظران و فعالان صنعت گردشگری کشور در حضور معاون گردشگری و معاون توسعه مدیریت سازمان به ارائه نظر درباره چگونگی معرفی و برجسته سازی هر چه بیشتر ظرفیت های صنعت گردشگری کشور و نیز چگونگی جلب همکاری و تعاملات فرابخشی در راستای حضور پررنگ گردشگری در برنامه ششم توسعه پرداختند.
نگاهی دوباره به چشم انداز سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، نقش ارگان های فرابخشی، دیده شدن ظرفیت های صنعت گردشگری در برنامه ها و اعتبارات سایر ارگان ها و نهادهای متولی سفر، برجسته سازی رشته های تخصصی گردشگری، نگاه جدی به استراتژی ها، توجه به امر توسعه گردشگری به عنوان فرآیندی پایدار، تقویت عزم ملی و نیز برنامه ریزی با تاکتیک بخشی از سرفصل های گفتگوی صاحبنظران کمیته مشورتی معاونت گردشگری به شمار می آید که جملگی در راستای دستیابی به هدف حضور پررنگ ابعاد صنعت گردشگری کشور در برنامه ششم توسعه انجام گرفته است.
همچنین نظر به تاکید معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مبنی بر نظردهی و مشارکت صاحبنظران و متخصصان در راستای حضور همه جانبه سازمان در برنامه ششم توسعه کشور مذاکره و تجمیع نظرات با موضوع مذکور در شورای مشورتی معاونت گردشگری تداوم خواهد داشت.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تلاش برای حضور پررنگ صنعت گردشگری در برنامه ششم توسعه» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X