کارگاه نمایش نامه نویسی بنیاد اکبر رادی برگزار می شود

کارگاه نمایش نامه نویسی بنیاد اکبر رادی برگزار می شود

آرتنا/ چهارمین دوره کارگاه نمایش نامه نویسی بنیاد اکبر رادی، با حضور عطاالله کوپال و بهزاد صدیقی برگزار می شود.
بعد از برگزاری سه دوره‌ی موفقیت‌آمیز کارگاه نمایش‌نامه‌نویسی بنیاد اکبر رادی در شهریور، آذر و دی ماه سال 92، این بنیاد با هم‌کاری موسسه‌ی فرهنگی هنری افرامانا ، چهارمین دوره‌ی کارگاه نمایش‌نامه‌نویسی خود را در چهار رشته با حضور دکتر عطاالله کوپال و بهزاد صدیقی برگزار‌می‌کند.
این کارگاه‌ها با هدف آموزش موضوعات جدید نمایش‌نامه‌نویسی به هنر‌جویان و علاقه‌مندان نمایش‌نامه‌نویسی تهران و دیگر شهرهای ایران در هشت جلسه‌ی سه‌روزه در رشته‌های آشنایی با ژانر نمایش‌نامه‌نویسی خوش‌ساخت، آشنایی با ژانر نمایش‌نامه‌نویسی ملودرام ، آشنایی با ژانر نمایش‌نامه‌نویسی تک‌پرده‌ای و شگرد‌های آفرینش ایماژ هنری در ادبیات داستانی و نمایشی برگزار‌می‌شود .
بر اساس این گزارش ، در این کارگاه‌ها دکتر عطا‌الله کوپال و بهزاد صدیقی این موضوعات را به هنرجویان آموزش می‌دهند.چهارمین دوره‌ی کارگاه نمایش‌نامه‌نویسی بنیاد اکبر رادی در طی 3 روز و از تاریخ 26 تا 28 شهریور ماه سال جاری برگزار‌می‌شود و هنرجویانی که با موفقیت این دوره را به پایان برسانند، گواهی‌نامه‌ی رسمی پایان دوره را دریافت می‌کنند.
لازم به یادآوری است 50 درصد از هزینه‌های برگزاری این کارگاه‌ها از محل موقوفه‌ی بنیاد اکبر رادی و تأمین شده است که هنرجویان متقاضی شرکت در این کارگاه ها فقط 50 در صد از شهریه‌ی خود را پرداخت‌می‌کنند.
علاقه‌مندان به آموزش نمایش‌نامه‌نویسی برای ثبت‌نام در این کارگاه‌ها می‌توانند با شماره تلفن‌های این بنیاد تماس بگیرند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کارگاه نمایش نامه نویسی بنیاد اکبر رادی برگزار می شود » اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X