جام جهانی کشتی فرنگی شیراز؛/ گزارش زنده؛ دیدار انتقامی مقابل آذربایجان


به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی کشتی فرنگی ایران در دومین دیدار خود در جام جهانی شیراز با حمایت حدود 3 هزار تماشاگر که تمام سکوهای سالن شهید دستغیب را پر کرده بودند، به مصاف آذربایجان رفت.

 

تیم ملی ایران با ترکیب سامان بدولی،امید نوروزی ،افشین بیابانگرد پیام بویری،یوسف قادریان،حسین نوری مهدی علیاری در دیدار حساس مقابل آذربایجان به میدان خواهد رفت.

 

59 کیلوگرم، سامان عبدولی؛ برد مطمئن در دیدار اول


کشتی وزن اول ،سامان عبدولی با دوبنده ابی مقابل ساکت گولیف قرار گرفت. عبدولی جای مردانی را در ترکیب صبح ایران گرفته. بود. محمد بنا با گذاشتن کلاه روی سر سامان را کوچ می کرد ،اولین اخطار به عبدولی داده شد و کشتی گیر ایران در خاک حریف آذربایجانی خود نشست و نگذاشت حریفش راه به جایی ببرد.


بیست ثانیه از اخطار عبدولی نگذشته بود که با تلاش کشتی گیر ۵۹کیلو  ایران به گولیف اخطار داده شد اما عبدولی هم نتوانست کاری از پیش ببرد تا وقت اول با نتیجه صفر بر صفر به پایان برسد.

 

وقت دوم با تلاش کشتی گیر آذربایجانی آغاز شد و عبدولی برای بار دوم اخطار گرفت تا ساکت آذربایجانی یک بر صفر از حریف ایرانی اش پیش بیفتد اما در حالی که ساکت به دنبال زدن بار انداز بود عبدولی بدل زد و دو امتیاز از حریفش گرفت که با اعتراض کادر فنی ایران نسبت به امتیاز داده شده داوران فیلم را دوبله مشاهده کردند و سه امتیاز به عبدولی داده شد تا نتیجه مسابقه سه بر یک به نفع عبدولی شود و یک اخطار به آذربایجان دهند.

 

تماشاکران با شعار سامان با تعصب عبدولی را شارژ کردند تا کشتی در نهایت با همین امتیاز سه بر یک به نفع تیم ملی ایران در اولین دیدار به پایان برسد.

 

66 کیلوگرم، امید نوروزی؛ آتش بازی در شیراز


حضور امید نوروزی در بین هم شهریان خود سالن دستغیب شیراز را به انفجار رساند. او مقابل آزاد علی اف از آذربایجان دیدار ۶۶کیلو ایران و آذربایجان را آغاز کردند. فریاد شیرازی ها در تشویق نوروزی بود که چمیانی مربی همیشگی اش را در کنار بنا کوچ خود می دید. تلاش های نوروزی ثمر داد و اولین اخطار به نفع نوروزی در دقیقه دوم و دو بار انداز پشت سر هم و بعد از آن یک سالتو چهار امتیازی و پایان مسابقه در ۱:۵۹ ثانیه با نتیجه هشت بر صفر.

 

71 کیلوگرم، افشین بیابانگرد؛ سومین حریف هم تسلیم شد


کشتی وزن71 کیلو در وزن سوم مسابقات شروع شد ، روحین میکاییل اف مقابل افشین بیابانگرد قرار گرفت . افشین که صبح هم کشتی گرفته بود با دو بنده ابی مقابل حریف خود قرار گرفته بود در همان ثانیه بیست مسابقه با ضربه سر خطای میکاییل اف دو بر صفر از حریفش پیش افتاد.

 

بیابانگرد دست از تلاش بر نداشت و یک اخطار دیگر پر وقت اول از حریفش گرفت و نتوانست در خاک فیتو را اجرا کند تا وقت اول با نتیجه دو بر صفر به نفع بیابانگرد به پایان برسد.

 

آغاز وقت دوم یا نیمه دوم کشتی با تشویق های بی امان تماشاگران در دستغیب شیراز و طبل های ستار کشتی با اخطار دیگری به نفع افشین همراه شد. یک امتیاز فنی ،و سه بر صفر تا کشتی در سرپا ادامه داشته باشد.

 

بیابانگرد انگار خسته نمی شود مثل باران بر حریفش می تاخت تا چهارمین امتیازش را بگیرد ،کشتی گیری آذری فشا زیادی را تحمل می کرد و چهار بر صفر بازنده شد تا ایران در کشتی تیمی سه بر صفر پیش بیفتد.

 

75 کیلوگرم، پیام بویری؛ ضربه فنی حاصل اعتماد به پسرک فنی


چهره جدید تیم ملی پیام بویری در وزن ۷۵کیلو برای ایران مقابل شلمیستان گولوزاده قرار گرفت و در همان دقیقه اول یک بر صفر با بیرون بردن حریف از تشک پیش افتاد.

 

دو کشتی گیر فشار زیادی به هم آوردند اخطار کم کاری به آذربایجانی داده شد ،،پیام در خاک دو بار انداز متوالی رو حریفش زد تا پنج بر صفر پیش بیفتد و وقت اول با همین نتیجه به پایان برسد.

 

تماشاگران شیرازی با موج مکزیکی سه دقیقه دوم را آغاز کردند، یک امتیاز دیگر با بیرون رفتن پای کشتی گیر آذربایجانی از تشک به بویری داده شدتا ششمین امتیاز و در پی آن هفتمین و هشتمین امتیاز با همین شیوه به بویری برسد و پیام کشتی ایران با هشت امتیاز حریفش را از پیش رو بردارد. ایران با این پیروزی چهار بر صفر پیش افتاد.

 

80 کیلوگرم، یوسف قادریان؛ بدون شکست مقابل آذربایجان


کشتی پنجم و دیدار یوسف نادریان در وزن ۸۰کیلو کرم مقابل امین احمد اف ساعت ۱۷:۴۷ دقیقه آغاز شد.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جام جهانی کشتی فرنگی شیراز؛/ گزارش زنده؛ دیدار انتقامی مقابل آذربایجان» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X