محکومیت فرماندار سابق ویرجینیا به 30 سال زندان

محکومیت فرماندار سابق ویرجینیا به 30 سال زندان

الف/ دادگاه فدرال آمریکا فرماندار سابق ایالت ویرجینیا و همسر او را به جرم رشوه خواری و قبول هدیه از سرمایه داران بزرگ این کشور به ۳۰ سال زندان محکوم کرد.

دادگاه فدرال آمریکا در ریچموند روز پنجشنبه حکم نهایی محکومیت باب مکدانل سیاستمدار جمهوریخواه آمریکایی را که در فاصله سال های ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۹ سمت فرمانداری ایالت ویرجینیا را به عهده داشت صادر کرد. به گزارش ایرنا،بر اساس این حکم فرماندار ۶۰ ساله ایالت ویرجینیا در۱۱ مورد از ۱۳ اتهام وارده مجرم شناخته شده و به ۳۰ سال زندان در زندان های ایالتی محکوم شد. همچنین همسر او مورین مک دانل نیز که در رشوه خواری ها و زد و بندهای سیاسی با شوهر خود همکاری داشته از ۱۳ اتهام وارده در ۹ مورد مجرم شناخته و به ۳۰ سال زندان محکوم شد. حکم زندان این اشخاص از روز ۶ ماه ژانویه سال آینده به مورد اجرا گذاشته خواهد شد.

مک دانل که تا پیش از مطرح شدن اتهامات وی از سیاستمداران فعال آمریکایی به شمار می رفت در رقابت های انتخاباتی سال ۲۰۱۲ این کشور یکی از نامزد های سمت معاونت ریاست جمهوری از سوی میت رامنی در نظر گرفته شده بود.

معاون وزیر دادگستری اوباما درباره وی گفته است که این زن و شوهر از مقام فرمانداری ایالت به عنوان دکان کسب و کار و پولسازی استفاده می کردند و مستحق مجازات هستند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «محکومیت فرماندار سابق ویرجینیا به 30 سال زندان» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X