ارگان هاي مختلف بيش از 290 ميليارد ريال به شهرداري گرگان بدهكارند

به گزارش ايرنا محمدرضا سبطي روز يكشنبه در جمع خبرنگاران افزود: از طريق ماده 77 به دنبال وصول اين بخش از مطالبات شهرداري هستيم.
وي در خصوص حقوق اعضاي شوراي شهر و شهردار گرگان گفت: براساس آيين نامه مصوب قانون شوراها ميزان پرداختي به اعضاي شوراي شهر تا سقف 50 درصد حضور در جلسات عادي، فوق العاده و كميسيون ها و هيات رييسه معادل 27 ميليون ريال است.
وي يادآور شد: چنانچه عضوي از شورا ساعات حضورش بيش از اين ميزان باشد هيچ اضافه كاري به وي تعلق نخواهد گرفت.
سبطي در خصوص حقوق شهردار گرگان گفت: پايه حقوق وي بدون اضافه كاري و پاداش براساس تجربه كاري 40 ميليون ريال است.
اين عضو شوراي شهر گرگان، توجه به زيبا سازي شهري و سرعت‎ بخشي به پروژه ‎هاي عمراني را از مهمترين دستاوردهاي دوره چهارم شورا برشمرد و گفت: در مهندسي ارزش و اولويت‎ بندي پروژه ‎ها از عملكرد خودم رضايت ندارم و معتقدم در زمينه بوستان ‎ها و شهربازي‎ ها جانمايي مناسبي صورت نگرفته است.
وي با بيان اينكه معتقدم طرح هاي شهري گرگان بايد به پيمانكاران بومي واگذار تا به اشتغال پايدار كمك كند، افزود: آمارها نشان مي دهد كه طرحهاي مهم و بزرگ شهري گرگان به افراد غيربومي واگذار مي شود.
سبطي خاطرنشان كرد: هرچند درصد كمي از قراردادها به شركت هاي غير بومي واگذار مي شود اما ارزش ريالي آن دست كم معادل 38 درصد اعتبارات عمراني شهرداري است و اين نشان مي دهد كه طرح هاي بزرگ به پيمانكاران غيربومي واگذار مي شود.
3014/6203

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ارگان هاي مختلف بيش از 290 ميليارد ريال به شهرداري گرگان بدهكارند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات