ارگان هاي مختلف بيش از 290 ميليارد ريال به شهرداري گرگان بدهكارند

به گزارش ايرنا محمدرضا سبطي روز يكشنبه در جمع خبرنگاران افزود: از طريق ماده 77 به دنبال وصول اين بخش از مطالبات شهرداري هستيم.
وي در خصوص حقوق اعضاي شوراي شهر و شهردار گرگان گفت: براساس آيين نامه مصوب قانون شوراها ميزان پرداختي به اعضاي شوراي شهر تا سقف 50 درصد حضور در جلسات عادي، فوق العاده و كميسيون ها و هيات رييسه معادل 27 ميليون ريال است.
وي يادآور شد: چنانچه عضوي از شورا ساعات حضورش بيش از اين ميزان باشد هيچ اضافه كاري به وي تعلق نخواهد گرفت.
سبطي در خصوص حقوق شهردار گرگان گفت: پايه حقوق وي بدون اضافه كاري و پاداش براساس تجربه كاري 40 ميليون ريال است.
اين عضو شوراي شهر گرگان، توجه به زيبا سازي شهري و سرعت‎ بخشي به پروژه ‎هاي عمراني را از مهمترين دستاوردهاي دوره چهارم شورا برشمرد و گفت: در مهندسي ارزش و اولويت‎ بندي پروژه ‎ها از عملكرد خودم رضايت ندارم و معتقدم در زمينه بوستان ‎ها و شهربازي‎ ها جانمايي مناسبي صورت نگرفته است.
وي با بيان اينكه معتقدم طرح هاي شهري گرگان بايد به پيمانكاران بومي واگذار تا به اشتغال پايدار كمك كند، افزود: آمارها نشان مي دهد كه طرحهاي مهم و بزرگ شهري گرگان به افراد غيربومي واگذار مي شود.
سبطي خاطرنشان كرد: هرچند درصد كمي از قراردادها به شركت هاي غير بومي واگذار مي شود اما ارزش ريالي آن دست كم معادل 38 درصد اعتبارات عمراني شهرداري است و اين نشان مي دهد كه طرح هاي بزرگ به پيمانكاران غيربومي واگذار مي شود.
3014/6203

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ارگان هاي مختلف بيش از 290 ميليارد ريال به شهرداري گرگان بدهكارند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X