لزوم تامین بودجه آموزشی و اعطای تسهیلات فرشبافی در کرمانشاه

به گزارش خبرنگار مهر، مهندس رضا رحیمی امروز پنجشنبه در کارگروه فرش استان کرمانشاه اظهار داشت: با توجه به تاکید استاندار اشتغال در حوزه فرش باید برای  ۳۰ تا ۴۰ هزار نفر فراهم شود و با بررسی‌های انجام این ظرفیت در استان وجود دارد.

معاون اقتصادی وتوسعه منابع استانداری کرمانشاه تامین بودجه برای آموزش فرشبافان، اعطای تسهیلات فرشبافی و همکاری سایر دستگاه‌ها را از الزامات آموزش ۴۰ هزار فرشباف در استان کرمانشاه و ظرفیت اشتغال در این بخش دانست و افزود: در حوزه گلیم نیز باید ظرفیت‌های بیشتری ایجاد شود.

مهندس رحیمی خواستار همفکری میراق فرهنگی استان  به منظور افزایش ظرفیت اشتغالزایی در حوزه فرش شد و گفت: پست بانک استان نیزاز آمادگی برای تامین تسهیلات و کمک به حوزه فرش برخوردار است.

وی با تاکید بر لزوم فراهم کردن بسترهای اشتغالزایی در روستاهای استان کرمانشاه بیان کرد: پست بانک به کمک صندوق کارآفرینی امید بیاید تا کارهای ارزشمندی در حوزه اشتغالزایی شاهد باشیم.

مهندس رحیمی با اشاره به اقدامات مطلوب صورت گرفته از سوی صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه در حوزه اشتغالزایی گفت: فرشبافان استان عمدتاً روستایی و از قشر محروم‌اند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «لزوم تامین بودجه آموزشی و اعطای تسهیلات فرشبافی در کرمانشاه» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات