حاشیه سازی برای نمایش دختر شینا

مراسم رونمایی از تیزر سینمایی کتاب دختر شینا کارگردان نمایش «دختر شینا» گفت: متاسفانه با شماره‌ای ناشناس با بنده و بعضى اعضاى گروه تماس گرفته‌اند و سخنان نامربوط و مستهجنی به ما گفتند.

علی مست علی، نویسنده و کارگردان جوان تئاتر در گفت وگو با خبرگزاری تسنیم گفت: مدتی است نمایش دختر شینا را در سالن سرو روی صحنه برده ام. متاسفانه پیش از اغاز اجرا ها توهین هایی به بنده می شد اما اکنون این رفتارها بیشتر شده است.

وی تصریح کرد: متاسفانه با شماره ای ناشناس با بنده و بعضى اعضاى گروه تماس گرفته اند و سخنان نامربوط و مستهجنی به ما گفتند.

مست علی در رابطه با بلیط هاى مردمى این نمایش گفت: از ابتدای اجراها با تخفیف ویژه دانشجویی آغاز کردیم و سعی کردیم در عین نبود حمایت مالی و امکاناتی از گروه، شرایط تماشای نمایش را سهولت ببخشیم.

وی افزود: در راستای همین اهداف با پیشنهاد حوزه هنری جهت حضور مخاطبان با بلیط تئاتر مردمی را نیز پذیرفتیم که این بلیط ها نیز در هر اجرا تنها به 30 صندلی اختصاص دارد. اما متاسفانه شاهد برخی گاردبندی‌هایی با نگاه شخصی در تئاتر هستیم که اصلا خوب نیست. چرا که چندین مرتبه به خاطر همین کار از دور و نزدیک مورد نقد قرار گرفتم، بى آنکه نقاد آگاهى درستى از این حرکت داشته باشد و افرادى که نمایش ما به مزاقشان خوش نیامده، با شایعه سازى عنوان نمایش همت عالى براى ما به کار می‌برند. شاید-حتما- این شایعه پراکنى‌ها به خاطر حرفهاى پوچ روشنفکرنماهاست که شاید دهه‌ی ٦

[ منبع این خبر سایت تنسیم-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حاشیه سازی برای نمایش دختر شینا» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X