خسارت 1.4 میلیارد ریالی بارش های اخیر به راه‌های تربت جام

به گزارش اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی در روز پنجشنبه جواد ن‍ژادی پور افزود: بارش های رگباری روزهای اخیر منجر به تخریب محورهای روستایی قزقاوه، زوادر، محمودآباد، باغنو و جعفرآباد این شهرستان شد.
وی بیشتر خسارات وارد شده را مربوط به راههای شوسه بدون ابنیه فنی و نیز مسیرهایی عنوان کرد که با برهم زدن وضعیت طبیعی بستر رودخانه ها ایجاد شده است.
نژادی پورهمچنین از وارد آمدن خسارت به یک دستگاه آبنما در محور تربت جام - صالح آباد و 6 کیلومتر آب بردگی در محورهای روستایی باغک و فیروزکوه این شهرستان خبر داد.
وی افزود: آب بردگی راهها نیاز به شن ریزی و ساخت شوت و برید در محل مسیل ها دارد و آبنمای مذکور نیز نیاز به ساخت یکدستگاه پل دارد که با همت گروه راهداری کار رفع خسارات وارد شده به این بخش ها آغاز شده است.
هم اکنون 20 هزار و 483 کیلومتر راه در خراسان رضوی وجود دارد که شش هزار و 331 کیلومتر آن شهری و 14هزار و 152 کیلومتر روستایی است.
51 گردنه در راههای شهری خراسان رضوی به طول 545 کیلومتر، 172 گردنه در راههای روستایی به طول 574 کیلومتر و 136 مقطع کولاک گیر و مه گیر به طول 586 کیلومتر در این راهها وجود دارد.
7500/5132

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خسارت 1.4 میلیارد ریالی بارش های اخیر به راه‌های تربت جام» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات