عرضه چهار كتاب با موضوع كودكان كار در نمايشگاه كتاب

به گزارش خبرنگار فرهنگي ايرنا، اين كتاب ها كه نوشته علي صداقتي خياط است درباره زندگي بدون سانسور و واقعي كودكاني است كه از شرايط طبيعي زيست و رشد طبيعي اجتماعي باز داشته شده اند.
مسئول غرفه جمعيت دفاع از كودكان كار و خيابان به خبرنگار ايرنا گفت: با راه اندازي اين غرفه سعي كرديم مخالفت خود را با فعاليت كودكان كار نشان دهيم زيرا بي توجهي نسبت به مسائل و مشكلات كودكان كار و خيابان و تبليغ سو عليه آنها با عنوان زوائد اجتماع و عوامل باندهاي تبهكار كه توهم و انفعال بخش وسيعي از جامعه را زير سوال برده و بر آسيب پذيري آنها افزوده است.
اكبر يزدي ادامه داد:كودكان كار كودكاني هستند كه به منظور كسب درآمد خود و خانواده يا در خيابان و يا كارگاه هاي كار ، كارهاي خانگي و يا باندهاي تبهكار كار مي كنند در اين غرفه داستان هايي را كه برخي از كودكان كار نوشته اند در معرض نمايش گذاشته شده است.
ذبيح 12 ساله كلاس چهارم دبستان نوشته است:اگر پنج ميليون تومن پول داشتم ديگه سر كار نمي رفتم و يك موتور كوچك مي خريدم ، مادرم را به بيمارستان مي بردم ، گوشش را عمل مي كردم و پدر را به بيمارستان قلب براي عمل مي بردم.
فراهنگ 1880 1568

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عرضه چهار كتاب با موضوع كودكان كار در نمايشگاه كتاب» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X