نخستین همایش علمی، پژوهشی ارزشیابی کیفی توصیفی درشهرکرد برگزارشد

به گزارش ایرنا، معاون آموزشی پردیس شهید باهنر شهرکرد در این همایش گفت: 133 مقاله به دبیرخانه نخستین همایش علمی، پژوهشی سراسری ارزشیابی کیفی توصیفی درشهرکرد واصل شد.
سودابه شیرانی افزود: از این تعداد مقاله 15 مقاله در قالب پوستر و 10 مقاله نیز در قالب سخنرانی ارائه شد.
وی اظهار داشت: مقالات ارسالی به این همایش در سه سطح دانشجویی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا از سراسر کشور ارسال شده بود.
شیرانی ارزشیابی کیفی توصیفی از نظریه تا عمل، ارزشیابی مستمر، ارزشیابی پویا و رشد دهنده، ارزشیابی کیفی توصیفی و نظریه های نوین یاددهی و یادگیری، الزامات اجرایی ارزشیابی کیفی توصیفی در ابعاد مختلف، ارزشیابی کیفی توصیفی و تنوع ابزارها را از محورهای مقالات این همایش برشمرد.
وی گفت: رویه ها و روش ها، ارزشیابی کیفی توصیفی، تجارب جهانی و مطالعات تطبیقی، چالش های عملی و اجرایی ارزشیابی کیفی توصیفی در کلاس درس و نقد ارزشیابی کیفی توصیفی از نظر اولیاء، معلمان، مدیران و مسؤولان ازدیگر محورهای این همایش است.
به گزارش ایرنا، ارزشیابی توصیفی، شیوه ای از ارزشیابی تحصیلی – تربیتی است که اطلاعات معتبر و مستند برای شناخت دقیق و همه جانبه فراگیران در ابعاد مختلف یادگیری، با استفاده از روش و ابزارهای مناسب سنجش همانند آزمون ها (به ویژه آزمون های عملکردی)،‌ پوشه کار و مشاهدات حول فرایند یاددهی- یادگیری را فراهم می نماید.
در این همایش یکروزه کارگاه های بررسی ارزشیابی کیفی توصیفی و نمایشگاهی از فعالیت های دانش آموزان مدارس ابتدایی استان نیز دایر شد.
7360/ 6014/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نخستین همایش علمی، پژوهشی ارزشیابی کیفی توصیفی درشهرکرد برگزارشد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X