تيم هنرمندان البرز روز سه شنبه چشم انتظار حضور مردم در باشگاه انقلاب

به گزارش ايرنا، صابر روشن عصر يكشنبه در نشستي كه با حضور اهالي رسانه و تعدادي از هنرمندان عضو تيم فوتبال هنرمندان و فعالاني از بخش صنعت در اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي البرز برگزار شد، افزود: متاسفانه مسئولين استاني دغدغه اي براي هنر و ورزش ندارند و اميدواريم مسئوليني كه با راي مردم مي آيند روزي دغدغه شان بحث فرهنگ و هنر شهرمان باشد.
وي با اشاره به اينكه هدف از تشكيل تيم فوتبال هنرمندان، انجام امور خيريه و عام المنفعه بوده، افزود: با تشكيل تيم هنرمندان سعي كرديم تا بين هنر و ورزش پيوندي به وجود آيد.
وي اظهار داشت: اصحاب فرهنگ و هنر همچون جامعه ورزشي قشري تاثيرگذار در جامعه هستند و مردم به اين دو قشر خيلي حساس هستند و زماني كه اين دو قشر با هم پيوند بخورند پتانسيل بيشتري در كشور دارند.
روشن با اشاره به اينكه هنرمندان مطرح كشوري زيادي در البرز ساكن هستند، گفت: به دنبال جذب اين هنرمندان در تيم البرز هستيم تا بتوانيم اثرگذاري بيشتري داشته باشيم.
وي به فاصله موجود بين اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه اشاره كرد و افزود: مطالب موجود در حواشي اين شكاف را به وجود آورده و ما به دنبال رفع اين اختلاف هستيم و متاسفانه هيچ زيرساختي براي اطلاع رساني فعاليت هاي هنري وجود ندارد.
مدير تيم فوتبال هنرمندان البرز با بيان اينكه در البرز متاسفانه معضلات زيادي همچون فقر بيداد مي كند و در اين قشر نيز بيماران زيادي وجود دارند، بيان داشت: اميدواريم بتوانيم با استفاده از ظرفيت رسانه بتوانيم حتي كمي از اين معضل را برطرف كنيم.
وي با اشاره به اينكه عوايد اين بازي دوستانه به نفع تعدادي از كودكان بيمار هموفيلي جمع آوري مي شود، گفت: در تلاش هستيم تا با همكاري بيشتر اهالي رسانه و تشويق مردم براي تماشاي اين مسابقه در استاديوم ورزشي انقلاب كرج، بتوانيم كمك هاي بيشتري را جمع آوري كنيم.
روشن همچنين به استفاده از ظرفيت بخش صنعت و توليد در فرهنگ و هنر و رسانه اشاره كرد و اظهار داشت: اين افراد مي توانند براي رونق اين بخش ها سرمايه گذاري كنند و تاثير آن را ببينند.
تيم فوتبال هنرمندان البرز اواخر پاييز سال گذشته تشكيل شد.
مسابقه دوستانه تيم هاي فوتبال هنرمندان ايران و البرز سه شنبه هفته جاري، ساعت 19 در باشگاه ورزشي انقلاب كرج واقع در منطقه باغستان اين شهر برگزار مي شود.
6156/ 6155

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تيم هنرمندان البرز روز سه شنبه چشم انتظار حضور مردم در باشگاه انقلاب» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X