تمدید صدور کارت خرید کالای ویژه فرهنگیان

مهلت صدور کارت‌های اعتباری خرید کالای ایرانی ویژه کارکنان وزارت آموزش‌وپرورش توسط بانک ملی ایران تا پایان اردیبهشت‌ماه جاری تمدید شد.

به گزارش ایسنا، این کارت‌ها با سقف اعتباری ۶۰ میلیون ریال از سوی بانک ملی برای آن‌ دسته از کارکنان وزارت آموزش‌وپرورش که درخواست کتبی خود را به ادارات کل ذی‌ربط در آموزش‌وپرورش ارایه کرده‌اند، صادر می‌شود.

این کارت برای خرید کالا دارای یک دوره اعتبار سه‌ماهه است که در طول این مدت دارندگان کارت می‌توانند از مراکز و فروشگاه‌های تعیین شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت کالای مصرفی بادوام تولید داخل را خریداری کنند. این کارت‌ها برای کارکنانی که حقوق ماهیانه آنان کمتر از ۱۵میلیون ریال باشد، صادر می‌شود.

نرخ سود این کارت‌ها ۱۲درصد و دوره بازپرداخت آن نیز یک دوره ۲۴ ماهه است. همچنین برای دریافت کارت‌های یادشده نیازی به حضور متقاضی برای تشکیل پرونده در شعب بانک ملی ایران و ارایه ضامن و وثیقه نبوده و کارت‌ها پس از ارسال فایل مشخصات کارکنان، صرفا با گواهی کسر از حقوق گروهی از سوی وزارت آموزش و پرورش، صادر و در شعبه تعیین شده از سوی متقاضی در اختیار وی قرار می‌گیرد.

[ منبع این خبر سایت الف-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تمدید صدور کارت خرید کالای ویژه فرهنگیان» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت الف-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X