معاون وزیر بهداشت:بودجه های وزارت بهداشت امسال جهش جدی دارد

دکتر سید علی صدرالسادات پنجشنبه در حاشیه همایش معاونان دانشگاه های علوم پزشکی کشور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : با تخصیص اعتبارات بهینه سال 95 یکی از پر مشغله ترین سالها برا ی حوزه عمرانی وزارت بهداشت است وخدمات شایان توجه عمرانی در این سال به مردم ارائه می شود .
دکتر صدر السادات با بیان اینکه بسیاری از بیمارستان های بزرگ در شهرهای کشور امسال به بهره برداری می رسد گفت : بخشی از اعتبارات وزارت بهداشت امسال از 2700 میلیارد تومان به پنج هزار میلیارد تومان افزایش یافته است .
وی ادامه داد بودجه های عمرانی نیز امسال از رقم 9 هزار میلیارد تومان به یک هزار و 500 میلیارد تومان افزایش یافته است .
این مقام مسوول گفت:براساس نظام سطح بندی به دانشگاه های علوم پزشکی تفویض اختیار شده است که تا سطوح معینی برای اجرای طرح های عمرانی خودشان تصمیم گیری کنند و با تشخیص صلاحیت این دانشگاه ها دست آنها برای اجرای طرح های بزرگ باز می شود .
معاون مدیریت و منابع وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی همچنین ماموریت وزارت بهداشت را ماموریتی فرسایشی دانست که نیاز به ایجاد نشاط بیشتر دارد و گفت : از جمله ابزارهای ایجاد نشاط در وزارت بهداشت گسترش برنامه های ورزشی است ، این کار در کنار ورزش برای دانشجویان به صورت ورزش برای کارکنان نیز توسعه می یابد برگزاری حشنواره های فرهنگی ورزشی نیز در این عرصه دیده شده است .
6113 /1876

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معاون وزیر بهداشت:بودجه های وزارت بهداشت امسال جهش جدی دارد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X