شاکری: با عزمی عمومی از کیان شورا دفاع کنیم

شاکری رئیس کمیته فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران،گفت:از مجلس شورای اسلامی اخباری می‌رسد که به سرنوشت شوراها ربط دارد، باید از کیان شوراها دفاع شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم شورای اسلامی شهر تهران مجتبی شاکری در دویست و پنجاه و هفتمین جلسه شورا، گفت: اخباری از مجلس شورای اسلامی به گوش می‌رسد که مربوط به سرنوشت شوراها می‌شود و شورای اسلامی شهر تهران که پرچمداران شوراها است باید وارد عمل شده و از کیان شورا دفاع کند و پرچم مطالبه گری شوراها را به دست بگیرد.

شاکری افزود: باید به صورت جمعی و با یک عزم عمومی کار اساسی صورت گیرد تا در شرایطی که چهارمین دوره شوراها نیز در حال سپری شدن است حقوق جامعه شورایی پایمال نشود. در تصویب برنامه ششم و موضوعاتی نظیر تحقق مدیریت یکپارچه و منابع درآمدی شهرداری باید نقطه نظرات شوراها اعمال شود.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب یاد آور شد: دو بال شورا وشهرداری نمایشگاه کتاب امسال را شکل دادند نمایشگاهی که با اسقبال گسترده مردم نیز همراه بود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شاکری: با عزمی عمومی از کیان شورا دفاع کنیم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X