شهدای عشایر از گروههای پیشرو در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند

به گزارش خبرنگار ایرنا آیت الله سید احمد میرعمادی روز پنجشنبه در یادواره شهید قاسم مدهنی و 10 هزار شهید عشایر کشور افزود :سه عامل اصلی نصرت الهی ،رهبری هوشیار و آگاه و مردمی با بصیرت ،حامی و پشتیبان برای موفقیت و نفوذ ناذیری یک ملت در این اسلام ذکر شده است.
وی بیان کرد : نفوذ ناپذیری یکی از عوامل اصلی موفقیت و سرافرازی یک ملت به شمار می رود و امروزه آنچه که در انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا حاصل شده ،استقلال ،نفوذ ناپذیری و شکست ناپذیری ملت ایران است.
وی ادامه داد : ایثار و جانثاری هزاران شهید والامقام ،اسلام و مکتب اهل بیت را زنده و به دنیا معرفی کرده است و با این پشتوانه ملت ایران ملت نمونه و الگو نفوذ ناپذیر شد.
امام جمعه خرم آباد گفت : ملت ایران حامی و پشتیبان انقلاب، ولایت و رهبری فرزانه هستند وعشایر در بین آنها به عنوان مردمی سلحشور، قانع ،زحمت کش ،ولایتمدارو پشتیبان انبیا واولیا، بنیانگذار انقلاب اسلامی و مقام رهبری به شمار می روند .
وی افزود :شهدای عشایراز ویژگی های شاخصی برخوردارند و رزمندگان عشایر پیشگام و پیشتاز حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و جبهه های جنگ تحمیلی بودند.
وی بیان کرد :انسانهایی مخلص و سلحشور هستند که روح و جان آنها چیزی جز ولایت نیست .
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت : امروز مظلومیت شهدای عشایرنامشان را جاودانه کرده است و وظیفه ما در پاسداری از خون آنها جلوگیری از نفوذ نامحرمان در دل نظام می باشد .
وی اضافه کرد :ما باید در این راستا نقوذ ناپذیری و بصیرت خود را حفظ کنیم چراکه ملت نفوذ ناپذیر نه از موضع ضعف و ناتوانی بلکه از موضع بالا به دنیا نگاه می کند .
وی بیاان کرد :امروز ایران اسلامی مقتد و نفوذ ناپذیر در برابر ابر قدرت شرق وغرب ایستاده و ملت نفوذ ناپذیر از ثبات قدم برخوردارند .
وی گفت : دشمنان به دنبال سست و کمرنگ کردن ارداه ملت و فرهنگ جهاد و شهادت هستند و در این راستا برای از بین بردن پایه های نظام و نفوذ در این نظام مقدس تلاش می کنند .
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت : یادوراه های شهدا درس ایستادگی و استقامت و مردانی می دهدواستقامت سازش ناپذیری، توکل برخدا پیروی از رهبری و ولایت به دلیل نفوذ ناپذیری ملت ایران است .
7274/7273/6001

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شهدای عشایر از گروههای پیشرو در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X