سازمان های بیمه ای 700 میلیارد ریال به علوم پزشکی کاشان بدهکارند

سیدمحمد بهشتی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: 50 درصد از منابع دانشگاه به درآمدهای وصولی از سازمان های بیمه ای وابسته است که تاخیر بیمه ها در پرداخت، دانشگاه را با چالش در بخش های بهداشتی، درمانی و آموزشی روبه رو کرده است.
وی با تاکید بر این که تاخیر در این پرداخت ها می تواند خدمت رسانی به بیماران را تحت الشعاع قرار دهد، تصریح کرد: هزینه های تدارک دارو، تجهیزات پزشکی و سایر نیازهای بیمارستان ها نیازمند منابع مالی قابل توجهی است که از محل درآمدهای بیمارستان ها تامین می شود.
بهشتی همچنین یادآور شد: پرداخت مطالبات نیروی انسانی بخش درمان شامل، پزشکی و کارکنان پیراپزشکی به وصول این مطالبات وابسته است.
مدیر امور مالی دانشگاه علوم پزشکی کاشان ابراز امیدواری کرد: مسئولان سازمان های بیمه ای زودتر تکلیف بدهی ها به دانشگاه را مشخص کنند تا طرح نوپای سلامت پابرجا بماند.
3009/6021

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سازمان های بیمه ای 700 میلیارد ریال به علوم پزشکی کاشان بدهکارند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X