بهره برداري از طرح گازرساني به بم همزمان با سفر رئيس جمهوري

به گزارش ايرنا رضا اشك روز يكشنبه در نشست شوراي اداري شهرستان بم افزود: اين طرح با حضور وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در بم به عنوان نماينده دولت تدبير و اميد و به صورت ويدئو كنفرانس توسط رئيس جمهوري افتتاح مي شود.
وي بهره برداري از 22 خانه بهداشت روستايي در شرق استان را از ديگر طرح هاي قابل افتتاح ذكر كرد و گفت: اين طرح ها با همكاري كميته امداد امام خميني (ره) و دانشگاه علوم پزشكي بم اجرا شده اند.
وي افزود: در سفر وزير بهداشت به بم همچنين دو كلينيك علي اصغر و امام محمد باقر (ع) نيز مورد بهره برداري قرار مي گيرد.
فرماندار بم بيان كرد: در سفر رئيس جمهوري به استان درخواست مجوزهايي خاص و تامين اعتبارات لازم را نيز در دستور كار داريم.
وي درخواست مرز هوايي بم را يكي از اين خواسته ها بيان كرد و گفت: مشكلات و مسائل كلي بم گردآوري شده و تقديم رئيس جمهور مي شود اما انتظار مي رود مسئولين ادارات نيز مشكلات حوزه فعاليت خود را گردآوري و براي پيگيري به فرمانداري ارجاع دهند.
اشك با اشاره به اينكه از فردا (دوشنبه) نمايندگان دفتر ارتباطات مردمي رئيس جمهوري در بم مستقر مي شوند افزود: مردم مي توانند درخواست هاي خود را از طريق سامانه الكترونيكي سامد به رئيس جمهوري منتقل كنند.
وي استفاده از اين سامانه را يكي از برجستگي ها و مزيت هاي سفر رئيس جمهوري عنوان كرد و گفت: ماندگاري نامه ها و درخواست ها و همچنين رسيدگي آسان تر به آنها از مزاياي اين سامانه محسوب مي شود.
كاروان تدبير و اميد در بيست و هفتمين مقصد استاني خود روز سه شنبه بيست و يكم ارديبهشت وارد كرمان مي شود.
7427/3028

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بهره برداري از طرح گازرساني به بم همزمان با سفر رئيس جمهوري» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات