بهره برداري از طرح گازرساني به بم همزمان با سفر رئيس جمهوري

به گزارش ايرنا رضا اشك روز يكشنبه در نشست شوراي اداري شهرستان بم افزود: اين طرح با حضور وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در بم به عنوان نماينده دولت تدبير و اميد و به صورت ويدئو كنفرانس توسط رئيس جمهوري افتتاح مي شود.
وي بهره برداري از 22 خانه بهداشت روستايي در شرق استان را از ديگر طرح هاي قابل افتتاح ذكر كرد و گفت: اين طرح ها با همكاري كميته امداد امام خميني (ره) و دانشگاه علوم پزشكي بم اجرا شده اند.
وي افزود: در سفر وزير بهداشت به بم همچنين دو كلينيك علي اصغر و امام محمد باقر (ع) نيز مورد بهره برداري قرار مي گيرد.
فرماندار بم بيان كرد: در سفر رئيس جمهوري به استان درخواست مجوزهايي خاص و تامين اعتبارات لازم را نيز در دستور كار داريم.
وي درخواست مرز هوايي بم را يكي از اين خواسته ها بيان كرد و گفت: مشكلات و مسائل كلي بم گردآوري شده و تقديم رئيس جمهور مي شود اما انتظار مي رود مسئولين ادارات نيز مشكلات حوزه فعاليت خود را گردآوري و براي پيگيري به فرمانداري ارجاع دهند.
اشك با اشاره به اينكه از فردا (دوشنبه) نمايندگان دفتر ارتباطات مردمي رئيس جمهوري در بم مستقر مي شوند افزود: مردم مي توانند درخواست هاي خود را از طريق سامانه الكترونيكي سامد به رئيس جمهوري منتقل كنند.
وي استفاده از اين سامانه را يكي از برجستگي ها و مزيت هاي سفر رئيس جمهوري عنوان كرد و گفت: ماندگاري نامه ها و درخواست ها و همچنين رسيدگي آسان تر به آنها از مزاياي اين سامانه محسوب مي شود.
كاروان تدبير و اميد در بيست و هفتمين مقصد استاني خود روز سه شنبه بيست و يكم ارديبهشت وارد كرمان مي شود.
7427/3028

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بهره برداري از طرح گازرساني به بم همزمان با سفر رئيس جمهوري» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X