10 پروژه بزرگ توسعه‌اي در بنادر كشور اجرا مي شود

به گزارش ايرنا، جليل اسلامي روز يكشنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر افزود: پروژه‌هاي ياد شده كه از سوي شركت هاي داخلي و خارجي اجراي آنها پيش بيني شده در وضعيت بسيار مطلوبي قرار داشته و براساس زمان بندي نيز روند اجراي آنها مناسب گزارش شده است.
اسلامي يادآور شد: پروژه توسعه فاز دو و سه بندر شهيد رجايي استان هرمزگان نيز از جمله پروژه هاي سازمان بنادر و دريانوردي است.
وي افزود: مطالعات اوليه براي تكميل فاز سه بندر شهيد رجايي نيز روند اجراي آن در حال انجام است و در آينده نزديك نتيجه عملياتي آن اطلاع رساني خواهد شد.
اسلامي ادامه داد: پروژه توسعه جزيره نگين با پنج هزار و 300 ميليارد ريال در بندر بوشهر روند اجراي آن در حال انجام است.
وي افزود: دو پروژه عمراني درزمينهٔ تخليه، بارگيري و ذخيره‌سازي غلات نيز از جمله پروژه هاي توسعه اي در استان خوزستان بوده و در سال جاري اجرايي مي شود.
اسلامي ادامه داد: پروژه فاز نخست بندر شهيد بهشتي چابهار نيز روند اجراي آن خوب گزارش شده و انتظار مي رود تا پايان سال به اتمام برسد.
معاون بندري سازمان بنادر و دريانوردي كشور يادآور شد: هم اكنون 160 ميليون تن ظرفيت عملياتي در بنادر كشور وجود دارد.
وي با بيان اينكه موظف به ايجاد زيرساخت‌هاي لازم براي فعاليت‌هاي بندري و تجاري هستيم بيان داشت: علاقه‌مندي برخي كشورهاي خارجي براي مشاركت و سرمايه‌گذاري در اجراي پروژه‌هاي توسعه‌اي بندر شهيد بهشتي در دست بررسي است.
7212/1656

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «10 پروژه بزرگ توسعه‌اي در بنادر كشور اجرا مي شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X