بازار مسکن زمستان در کدام مناطق تهران داغ‌تر بود؟

بر اساس آماری رسمی، منطقه پنج تهران با سهم 13 درصد و منطقه 22 تهران با سهم یک درصد به ترتیب بیشترین و کمترین سهم از معاملات مسکن در فصل زمستان را به خود اختصاص داده‌اند. آفتاب : مرکز آمار ایران، گزارشی از وضعیت بازار مسکن شهر تهران در فصل زمستان منتشر کرده است که در آن سهم هر یک از مناطق شهر تهران از معاملات مسکن پاییزی مشخص شده است.
منطقه پنج تهران با سهم 13 درصد و منطقه 22 تهران با سهم یک درصد به ترتیب بیشترین و کمترین سهم از معاملات مسکن در فصل پاییز را به خود اختصاص داده‌اند.
به گزارش اقتصادنیوز، این در حالی است که میزان معاملات مسکن در منطقه پنج تهران در زمستان 94 نسبت به فصل مشابه سال قبل خود 5.4 درصد کاهش و میزان معاملات مسکن در منطقه 22 تهران در زمستان 94 نسبت به فصل مشابه سال قبل، 22.3 درصد افزایش یافته است.
بازار مسکن زمستان در کدام مناطق تهران داغ‌تر بود؟

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازار مسکن زمستان در کدام مناطق تهران داغ‌تر بود؟» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X