اجرای صددرصدی طرح هادی در روستاهای بیش از ۲۰ خانوار اصفهان

علی كریمی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: استان اصفهان در تهیه طرح‌های هادی روستایی برای تمام روستاهای بالای ٢٠ خانوار به شکل کامل موفق بوده است.

وی بیان داشت: تمام ٩٥٦ روستای بالای ٢٠ خانوار استان اصفهان دارای طرح هادی مصوب است.

معاون عمران روستایی بنیاد مسكن انقلاب اسلامی اضافه کرد: همچنین در حال حاضر برای ٣٠ روستای زیر ٢٠ خانوار استان اصفهان نیز طرح هادی تهیه و مصوب شده است.

وی بیان داشت: طرح هادی روستایی در ٦٠٥ روستای بالای ٢٠ خانوار در حال اجرا است.

کریمی با اشاره به جلسات كمیسیون تغییر كاربری و كمیته‌های تصویب طرح هادی اظهار داشت: تاكنون ٢٣٠ طرح هادی روستایی، بازنگری و مصوب شده است.

وی با بیان اینکه هم اکنون طرح گردشگری روستای نشلج از توابع شهرستان كاشان در این روستا تهیه شده است، گفت: روستای نشلج روستایی است كه بهسازی بافت با ارزش آن در حال پیگیری و اجراست.

معاون عمران روستایی بنیاد مسكن انقلاب اسلامی اظهار داشت: در مورد روستای نشلج سه طرح هادی، بافت باارزش و هادی گردشگری تعریف شده است.

وی با اشاره به اینکه بنیاد مسکن روستایی توانسته با مشاركت دهیاری‌ها و روستاییان  به میزان یک میلیون و هفتصد و بیست و پنج متر مربع معابر روستایی را آسفالت کند، بیان داشت: بنیاد مسکن توانسته تاكنون ٣٣ هزار و یكصد و چهار تن قیر رایگان جذب کند.

کریمی افزود: این میزان قیر سهمیه‌ای رایگان در ١٩٢ روستای استان اصفهان هزینه شده كه با این حجم قیر تحویلی تاكنون به میزان یك میلیون و ۴۲۵ متر مربع عملیات آسفالت در روستاهای استان اصفهان انجام شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اجرای صددرصدی طرح هادی در روستاهای بیش از ۲۰ خانوار اصفهان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات