اجرای صددرصدی طرح هادی در روستاهای بیش از ۲۰ خانوار اصفهان

علی كریمی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: استان اصفهان در تهیه طرح‌های هادی روستایی برای تمام روستاهای بالای ٢٠ خانوار به شکل کامل موفق بوده است.

وی بیان داشت: تمام ٩٥٦ روستای بالای ٢٠ خانوار استان اصفهان دارای طرح هادی مصوب است.

معاون عمران روستایی بنیاد مسكن انقلاب اسلامی اضافه کرد: همچنین در حال حاضر برای ٣٠ روستای زیر ٢٠ خانوار استان اصفهان نیز طرح هادی تهیه و مصوب شده است.

وی بیان داشت: طرح هادی روستایی در ٦٠٥ روستای بالای ٢٠ خانوار در حال اجرا است.

کریمی با اشاره به جلسات كمیسیون تغییر كاربری و كمیته‌های تصویب طرح هادی اظهار داشت: تاكنون ٢٣٠ طرح هادی روستایی، بازنگری و مصوب شده است.

وی با بیان اینکه هم اکنون طرح گردشگری روستای نشلج از توابع شهرستان كاشان در این روستا تهیه شده است، گفت: روستای نشلج روستایی است كه بهسازی بافت با ارزش آن در حال پیگیری و اجراست.

معاون عمران روستایی بنیاد مسكن انقلاب اسلامی اظهار داشت: در مورد روستای نشلج سه طرح هادی، بافت باارزش و هادی گردشگری تعریف شده است.

وی با اشاره به اینکه بنیاد مسکن روستایی توانسته با مشاركت دهیاری‌ها و روستاییان  به میزان یک میلیون و هفتصد و بیست و پنج متر مربع معابر روستایی را آسفالت کند، بیان داشت: بنیاد مسکن توانسته تاكنون ٣٣ هزار و یكصد و چهار تن قیر رایگان جذب کند.

کریمی افزود: این میزان قیر سهمیه‌ای رایگان در ١٩٢ روستای استان اصفهان هزینه شده كه با این حجم قیر تحویلی تاكنون به میزان یك میلیون و ۴۲۵ متر مربع عملیات آسفالت در روستاهای استان اصفهان انجام شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اجرای صددرصدی طرح هادی در روستاهای بیش از ۲۰ خانوار اصفهان» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X