رئيس شوراي شهر گرگان: در شورا به روي همه خبرنگاران باز است

به گزارش ايرنا زهرا نورا روز يكشنبه در نشست خبري اعضاي شوراي شهر گرگان افزود: هيچكس نمي تواند مانع حضور خبرنگاران در صحن و جلسات رسمي و علني و كميسيون ها شود مگر آن كه جلسات به صورت غيررسمي باشد.
وي اظهار داشت: خبرنگاران چشم بيناي جامعه هستند كه با اطلاع رساني بهنگام و صحيح در روشنگري افكار عمومي نقش بسزايي دارند.
وي با يادآوري نقش بي بديل رسانه ‎ها بويژه در دهه ‎هاي اخير ابراز داشت: خبرنگاران مهمترين نقش را در شكل‎ گيري افكار عمومي همچنين بسط و گسترش ارزش‎ هاي اجتماعي ايفا مي‎ كنند.
نورا؛ نقش رسانه‎ ها را در تجزيه و تحليل مسائل جامعه مهم و بااهميت خواند و تصريح كرد: از اينكه رسانه ‎ها در اين دوره از شوراي شهر گرگان به حاشيه‎ها نپرداختند جاي تقدير دارد.
رئيس شوراي شهر گرگان افزود: بدون شك خبرنگاران براي مسئولان منشا اثر هستند و از ارائه راهكار، راهنمايي‎ و حتي انتقادات سازنده اهالي رسانه براي رفع ايرادهاي شورا استقبال مي كنيم.
نورا با بيان اين كه اطلاع ‎رساني دقيق و شفاف مهمترين رسالت خبرنگاران است بر لزوم انعكاس درست مسائل تاكيد كرد.
وي اخلاق‎ مداري را مهمترين مولفه پيشرفت در يك جامعه دانست و يادآور شد: نبايد براي نشان دادن خودمان، پاي بر شانه‎ هاي ديگران بگذاريم؛ اين رفتارها دور از اخلاق ‎مداري است.
نورا در بخش ديگري از سخنان خود به مهمترين دستاورد شوراي چهارم اشاره كرد گفت: از ديدگاه من، مردم مهمترين دستاورد شورا بوده اند زيرا با توجه به بالا رفتن قيمت عوارض در پرداخت به موقع آن همكاري داشته اند و اگر اين مهم نبود بدون شك موفقيت هاي شهرداري نيز به دست نمي آمد.
رئيس شوراي شهر گرگان تاكيد كرد: عوارض هاي مردمي باعث شد تا بتوانيم براي توسعه، پيشرفت و آباداني شهر به خصوص پروژه هاي مهم و اساسي برنامه ريزي داشته باشيم.
وي به كم برگزار شدن جلسات كميسيون ها نيز اشاره كرد و گفت: در اين دوره از شورا كيفيت بر كميت ارجحيت داشت.
نايب رئيس شوراي شهر گرگان در اين جلسه گفت: اگر اختلاف نظر و سليقه اي در شورا وجود دارد يك امر عادي تلقي مي شود.
صفرعلي پايين محلي افزود: منافع مردم خط قرمز ما است؛ ما حامي شهروندان و شهر گرگان هستيم؛ بايد بهترين امكانات براي مردم فراهم شود.
نائب رئيس شوراي شهر اظهار داشت: تنها 5 درصد لوايح پيشنهادي شهردار تصويب نمي شود كه طبيعي است.
وي تاكيد كرد: برند شوراي چهارم فعاليت ‎هاي عمراني شهرداري است.
3014/6203

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رئيس شوراي شهر گرگان: در شورا به روي همه خبرنگاران باز است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X