تاكيد فرماندار فرديس بر تكريم مردم در ادارات

به گزارش ايرنا،علي قنبر زماني روز يكشنبه در نشست شوراي اداري شهرستان فرديس كه در محل فرمانداري اين شهرستان برگزار شد، افزود: اگر مشكلات مردم به موقع رسيدگي شود به طور قطع رضايتمندي آنان از مسئولان بيشتر خواهد شد و به قانون احترام مي گذارند.
وي ادامه داد:براي نهادينه كردن فرهنگ رعايت حقوق شهروندي در جامعه و به ويژه در ادارات، همه دستگاه‌هاي اجرايي بايد همكاري و مشاركت لازم را داشته و در اولويت برنامه‌هاي خود قرار دهند.
وي اظهار كرد: مديران دستگاه هاي اجرايي استفاده از تجهيزات و امكانات ادارات كل استان براي توسعه وپيشبرد اهداف دولت بايد استفاده بهينه كنند.
قنبرزماني گفت: مديران بايد با سازمان مديريت و برنامه ريزي استان ارتباط تنگاتنگ داشته باشندو براي
تخصيص اعتبار و هزينه كرد آن در شهرستان تلاش كنند.
فرماندار فرديس با اشاره به نام امسال از سوي مقام معظم رهبري اظهار داشت: ادارات صنعت ، معدن و تجارت و كار و رفاه اجتماعي بايستي كارگاه ها و شهرك هاي صنعتي را رصد كرده و نسبت به رفع مشكلات آنها در حوزه نقدينگي ، كارگر و ساير مشكلات اقدامات لازم را انجام دهند.
قنبرزماني افزود: مديران بايد دستاوردهاي دولت تدبير و اميد را طي دو سال گذشته در خصوص موضوعات هسته اي براي مردم بازگو كنند.
فرماندار فرديس بيان داشت: با توجه به اينكه حدود 12 سال پرونده هسته اي ايران به رغم مذاكرات به نتيجه نرسيده بود خوشبختانه در اين دولت با تلاش هاي مستمر تيم مذاكره كننده و پشتوانه ملت ايران و رهنمودهاي مقام معظم رهبري برجام به فرجام رسيد ولغو قطعنامه ها و به رسميت شناختن آب سنگين وتوليدات هسته اي از دستاودهاي برجام است.
وي در بخش ديگر سخنان خود از دستگاه هاي خدمات رسان و ادارات فرديس خواست گزارش عملكرد پيشرفت سال 95 خود را ماهانه به فرمانداري بدهند.
مدير منطقه 3 شهرداري كرج نيز در اين نشست گزارش عملكرد سال گذشته را تشريح كرد و گفت: سال گذشته پروژه هاي عمراني اين منطقه در سه بخش ابنيه،فضاي سبز و معابر انجام شد.
محمدرضا سيفي افزود: در اين مدت پروژه هايي مانند احداث ساختمان عمران و خدمات شهري، سالن مديريت بحران و ايستگاه آتش نشاني به سرانجام رسيد.
وي افزود: پارسال تعداد ايستگاه هاي آتش نشاني فرديس به پنج ايستگاه رسيد و به حداقل استاندارد نزديك شديم كه البته ايستگاه پنجم هنوز به طور كامل تكميل نشده است.
مدير منطقه سه شهرداري كرج گفت: هر سال به توسعه فضاي سبز اين منطقه 10 هكتار افزوده مي شود كه اكنون مساحت كل فضاي سبز اين منطقه به 109 هكتار رسيده است.
سيفي افزود: در سال هاي گذشته حدود 250 خيابان در فرديس احداث شد كه پيش از اين 50 خيابان احداث شده بود.
وي اظهار كرد: 140 كيلومتر جدولگذاري و پخش 243 تن آسفالت در دو سال گذشته از خدمات اين منطقه شهري اشت.
سيفي بيان داشت: ايمن سازي كانال درسال جاري با اختصاص 240 ميليارد ريال از جمله اولويت ها است.
رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان فرديس گفت: ترويج فرهنگ ايثار و شهادت از ماموريت هاي بنياد شهيد است و اشاعه اين فرهنگ يك وظيفه عمومي و بر عهده آحاد مختلف جامعه است .
حجت الاسلام محمد سليماني افزود : اگر فرهنگ ايثار و شهادت كه برگرفته از فرهنگ عاشورا است نبود انقلاب ما به وجود نيامده و تداوم پيدا نمي كرد .
وي اظهار كرد: وظيفه اصلي ستاد ترويج فرهنگ ايثار و شهادت ترويج فرهنگ ، تقدير از خانواده هاي شهدا و جانبازان است كه برنامه اي ويژه براي جانبازان ديده شده است .
سليماني گفت: به مناسبت بزرگداشت از جانبازان براي نخستين بار در شهرستان فرديس ، روز پنج شنبه 23 ارديبهشت ماه در مراسمي از جانبازان 25 درصد تا 70 درصد شهرستان تجليل خواهد شد.
7413/ 6155

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تاكيد فرماندار فرديس بر تكريم مردم در ادارات» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X