مردان خراسان شمالی در سال گذشته بیشتر از زنان فوت كردند

علی زاهدی نیا روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا همچنین اظهار كرد: بیشترین فوتی های ثبت شده مربوط به گروه سنی 75 سال به بالا است كه در این گروه سنی هزار و 654 مورد در سال گذشته فوت كردند.
وی گفت: بعد از گروه سنی بالای 75 سال، گروه سنی 74-70 سال با 451 مورد و گروه سنی 64- 60 سال با 327 مورد دررتبه های بعدی قرار دارند.
وی همچنین به ثبت فوت تعداد 270 كودك كمتر از 4 سال در سال گذشته خبر داد و افزود : تعداد 188 مورد از وقایع وفات ثبت شده مربوط به فوت كودكان كمتر از یك سال می باشد.
زاهدی نیا از آمار 12 ماهه وفات در استان خبر داد و گفت: در سال گذشته تعداد چهار هزار و 553 واقعه وفات در استان به ثبت رسیده كه نسبت به مدت مشابه سال قبل كه پنج هزار و 690 واقعه وفات بوده ،كاهش دو درصدی را نشان می دهد.
وی به درصد ثبت در مهلت قانونی وقایع وفات اشاره كرد و افزود : پارسال فوت های ثبت شده در مهلت قانونی برابر با 97.2 درصد بوده كه این امر نشانگر اهتمام و عزم جدی همكاران در ثبت بروز و به موقع وقایع حیاتی و عملكرد رو به رشد استان دارد.
استان 925 هزار نفری خراسان شمالی در شمالشرق كشور واقع است.
6003/ 6042

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مردان خراسان شمالی در سال گذشته بیشتر از زنان فوت كردند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات