مسئولان روابط عمومی های آموزش و پرورش استان زنجان از ایرنا بازدید کردند

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان در این دیدار به ضرورت ارتباط هرچه بیشتر این دستگاه تعلیم و تربیت با رسانه ها اشاره کرد و گفت: دنیای امروز دنیای تغییر و تحول و گسترش اطلاعات است و ارتباطات حرف اول را در آن می زند.
علی بیات اظهارکرد: رسانه های نقش کلیدی در توسعه آموزش و پرورش و اطلاع رسانی در بین مردم ایفا می کنند.
وی افزود: دنیای امروز دنیای تغییرها، تحولات و دگرگونی است که باید پاسخی قانع کننده برای این دگرگونی داشته باشیم.
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان گفت: یکی از سه راهکاری که برای پاسخگویی به دگرگونی ها داده می شود تعامل با رسانه هاست.
بیات با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش نیازمند تعامل و همکاری با رسانه هاست، افزود: این تعامل نباید محدود به خبر شود بلکه دستگاه تعلیم و تربیت نیازمند تبیین، تحلیل و نقدپذیری است تا به اهداف مورد نظر نائل شود.
وی خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش پروژه ها و برنامه هایی را اجرا می کند که نیازمند همکاری و تعامل رسانه ها، همفکری و اولیا دانش آموزان و مردم است تا در رسیدن به نقطه مطلوب مورد نظر موفق باشد.
رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز زنجان نیز در ادامه دیدار مسئولان روابط عمومی مناطق 14 گانه آموزش و پرورش استان گفت: خط مشی این خبرگزاری اعتدال است.
رویا رفیعی با بیان اینکه خبرگزاری ایرنا 82 سال فعالیت خود را پشت سر می گذارد، اظهارکرد: مهمترین هدف این خبرگزاری ایجاد مقبولیت و اعتماد در بین مردم و مسئولان دستگاه های اجرایی است و طی سال های گذشته به این هدف خود دست یافته است.
وی شعار اصلی ایرنا را صحت، دقت و سرعت ذکرکرد و گفت: در ایرنا دقت و صحت فدای سرعت نمی شود.
مسئولان روابط عمومی مناطق 14گانه اداره کل آموزش و پرورش استان در این بازدید از نزدیک با چگونگی مراحل تهیه خبر تا اطلاع رسانی و راهکارهای تعامل هرچه بیشتر با ایرنا آشنا شدند.
7325/6085

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مسئولان روابط عمومی های آموزش و پرورش استان زنجان از ایرنا بازدید کردند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X