اعلام محدودیت های ترافیکی آخر هفته

پلیس راهور نیروی انتظامی محدودیت های ترافیکی پایان هفته را اعلام کرد. خبرگزاری ایرنا: پلیس راهور نیروی انتظامی محدودیت های ترافیکی پایان هفته را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، تردد موتور سیکلت از ساعت 12:00 ظهر روز چهار شنبه - 29 اردیبهشت ماه- تا ساعت 2 روز دوشنبه مورخ سوم خرداد از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است؛ اما رفت و آمد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماَموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

در محور کرج - چالوس تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت ممنوع است، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15:00 روز جمعه- 31 اردیبهشت ماه- تا ساعت 02:00 روز شنبه -اول خردادماه- از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع اعلام شده است و با اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17:30 روز جمعه - 31 اردیبهشت ماه- تا ساعت 02:00 روز شنبه - اول خردادماه- از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14:00 روز یکشنبه - دوم خردادماه- تا ساعت 02:00 روز دوشنبه - سوم خردادماه- از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده وبا اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16:30 روز یکشنبه - دوم خردادماه - تا ساعت 02:00 روز دوشنبه - سوم خردادماه- از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج بصورت یکطرفه است.

در محور هراز تردد تمام وسایل نقلیه در محور هراز از ساعت 13:00روز یکشنبه - دوم خردادماه- تا ساعت 03:00 بامداد روز دوشنبه - سوم خردادماه- از رودهن محدوده (مشاء)به سمت آمل ممنوع می شود و با اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد تمام وسایل نقلیه از از ساعت 15:00روز یکشنبه - دوم خردادماه- تا ساعت 03:00 بامداد روز دوشنبه- سوم خردادماه- از آب اسک به سمت رودهن (مشاء)یکطرفه است.

تردد تمام تریلرها ازمحور هراز ممنوع است.

تردد تمام کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 08:00 روز چهار شنبه - 29 اردیبهشت ماه- تا ساعت 08:00 روز دوشنبه - سوم خردادماه- از محور هراز ممنوع است.

در محور فیروزکوه تردد تمام تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 08:00 روز چهارشنبه - 29 اردیبهشت ماه- تا ساعت 08:00 روز دوشنبه -سوم خردادماه- از محور هراز ممنوع است.

تردد تمام کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 08:00 روز یکشنبه - دوم خردادماه - تا ساعت 08:00 روز دوشنبه - سوم خردادماه - از محور هراز ممنوع اعلام شده است .

در محور قزوین رشت و محور آستار اردبیل تردد تمام تریلر ها و کامیون ها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 08:00 تا 2400 روز یکشنبه - دوم خردادماه- در محورهای قزوین رشت و آستارا اردبیل و بالعکس ممنوع است.

در محور فاروج - شیروان - بجنورد - چمن بید و محور چمن بید - جنگل گلستان و بالعکس تردد تمام تریلر ها و کامیون ها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 06:00 تا 24:00 روزهای پنجشنبه و یکشنبه - 30 اردیبهشت و دوم خردادماه - در محورهای فوق ممنوع است.

در محور فریمان مشهد تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13:00 تا 21:00 روزهای جمعه - شنبه و یکشنبه - 31 اردیبهشت ماه ، اول و دوم خردادماه- از 20 کیلومتری محور فریمان مشهد مسیر شرق به غرب ممنوع و وسایل نقلیه می توانند از مسیر جایگزین آزادراه شهید شوشتری تردد کنند.

در محورهای استان قم تردد انواع تریلر , کامیون و کامیونت از ساعت 10:00 روز شنبه - اول خردادماه- تا ساعت 14:00 روز یکشنبه - دوم خردادماه- از میدان 72 تن به سمت جمکران ممنوع است و وسایل نقلیه می توانند از مسیر جایگزین ( پل میدان 72 تن به سمت اتوبان قم کاشان تردد کنند.

عوارضی اتوبان قم کاشان به سمت میدان 72 تن ممنوع است و وسایل نقلیه می توانند از مسیر جایگزین اتوبان قم کاشان به سمت رودخانه تغییر مسیر دهند و در ادامه از کنارگذر منتهی به خیابان شهید بادیان وارد کمربندی امام علی ( ع) و در ادامه به سمت جاده قدیم قم تهران و سلفچگان ادامه مسیر دهند .

جاده قدیم کاشان قم نرسیده به پل امیر کبیر به سمت مسجد مقدس جمکران ممنوع است و وسایل نقلیه می توانند از مسیر جایگزین کنارگذر پل امیرکبیر وارد اتوبان کاشان قم شوند تردد کنند.

در محورهای دلیجان نراق مشهد اردهال کاشان ، محور قدیم ساوه همدان و محور قدیم ساوه سلفچگان تردد تمام تریلر ها و کامیونها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12:00 روز شنبه - اول خردادماه- تا ساعت 12:00 روز دوشنبه- سوم خردادماه- در محورهای فوق ممنوع است.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 120و 88255555 (ده خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان است.

در سایت www.rahvar120.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.

پلیس راه استان های البرز و مازندران در هنگام اجرای محدودیت، وسایل نقلیه را با 2 تیم که یکی در جلو ودیگری در انتها قرار دارد اسکورت می کنند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اعلام محدودیت های ترافیکی آخر هفته» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X