گالري هنر در دانشگاه محقق اردبيلي راه اندازي مي شود

محمد انوار روز يكشنبه در آيين برپايي نمايشگاه نقشه هاي تاريخي جهان در اين دانشگاه همچنين از معرفي گالري هنر به عنوان يكي از گالري هاي در دست اقدام موزه تاريخ علوم اردبيل به انجمن بين المللي ICOM خبر داد.
وي از استقبال اين موزه جهت مشاركت دانشكده ها و انجمن هاي علمي دانشگاه در برنامه هاي علمي و پژوهشي خبر داد و افزود: موزه تاريخ علوم اردبيل اولين برنامه مشاركتي خود را به مناسبت هفته جهاني موزه و ميراث فرهنگي ، با برگزاري نمايشگاه نقشه هاي تاريخي جهان آغاز مي كند و اميد مي رود برگزاري و اجراي چنين برنامه هايي در سطح دانشگاه تداوم يابد.
رييس دانشگاه محقق اردبيلي نيز با بيان اينكه دانشگاه از حركت هاي عملي و عيني براي پر بار شدن فعاليت هاي علمي و پژوهشي دانشجويان حمايت مي كند گفت: اميد مي‌رود برگزاري چنين نمايشگاه‌هايي تداوم يابد.
گودرز صادقي با بيان اينكه تاريخ هويت يك ملت و سرزمين است افزود: بايد با مطالعه تاريخ و سرگذشت پيشينيان از آنها عبرت بگيريم.
دكتر حبيب ابراهيم پور ، رييس دانشكده ادبيات و علوم انساني دانشگاه نيز با بيان اينكه حمايت از برنامه هاي انجمن هاي علمي و دانشجويي جزو اولويت هاي دانشكده است گفت: با برگزاري برنامه هاي مختلف نمايشگاهي ، كارگاه هاي آموزشي را به صورت عملياتي اجرا مي كنيم.
وي با بيان اينكه تاكنون نمايشگاه ها و كارگاه هاي آموزشي مختلفي از جمله نقاشي در دانشكده برگزار شده افزود: اولين نمايشگاه صنايع دستي دانشجويان نيز هفته جاري در نگارخانه خطايي اردبيل برگزار خواهد شد.
نمايشگاه نقشه هاي تاريخي جهان تا چهارشنبه 22 ارديبهشت از ساعت 12 الي 14 ظهر در محل موزه تاريخ علوم اردبيل پذيراي بازديدكنندگان است.
6018/6016

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گالري هنر در دانشگاه محقق اردبيلي راه اندازي مي شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X