بجای جلوگیری ازقاچاق سیگار به شهرزاد انتقاد می‌كنند/تصویربرداری فصل دوم حداقل 4 ماه دیگر

سید محمدهادی رضوی روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار سینمایی ایرنا، اظهار داشت: یكی از دلایل استقبال از سریال شهرزاد واقعی نشان دادن شخصیت‌ها است. و ما تلاش كرده ایم تا آنجا كه امكان دارد اتفاقات آن روز را به صورتی واقعی و باور پذیر نشان دهیم.
وی افزود: در دورانی كه سریال شهرزاد روایت می شود مهمترین تفریح های بخشی از قشر سرمایه دار، حضور در كاباره ها، جاذبه های جنسی، سیگار و یا مشروب بوده است كه ما بجز نشان دادن سیگار و تا حدودی كمی مشروب نمی توانستیم چیز دیگر نشان دهیم بنابراین این اجباری بوده كه برای ما وجود داشته است.
سرمایه‌گذار سریال شهرزاد با انتقاد از نشان دادن سیگار در سریال ها و اینكه ما به هیچ وجه به دنبال ترویج رفتار هایی مثل سیگار كشیدن نیستیم، ادامه داد: اما كسانی كه در این حوزه مسئول هستند به جای انتقاد ازیك سریال با این حجم عظیم قاچاق سیگار مبارزه كنند قطعا بهتر جواب خواهد داد.
رضوی با اشاره به وضعیت نامطلوب برخی از هنرمندان پیشكسوت سینما، گفت: متاسفانه ما گاهی اوقات به جای اصلاح موارد ضروری مثل معیشت و وضعیت بیمه هنرمندان آدرس غلط می دهیم و ساده ترین راه یعنی انتقاد از یك سریال را در پیش می گیریم.
وی تاكید كرد: به نظر بنده این انتقادها از سر تبلیغات است نه دلسوزی بنابراین به جای حمایت از انجمن هنرمندان با چنین انتقاد هایی بیشتر تهیه كنندگان را خسته از كار در این حوزه می كنند.
سرمایه‌گذار سریال شهرزاد در ادامه درباره فصل دوم این سریال، گفت: در تمام دنیا سریال های محبوب معمولا در چند فصل 11 یا 13 قسمتی ارائه می شود كه البته فصل اول شهرزاد طولانی شد و به 28 قسمت رسید.
رضوی با تاكید بر اینكه قطعاً فصل دوم هم ساخته خواهد شد، اظهار داشت: البته ما باید در فصل بعدی به دنبال كیفیت بالاتری از فصل اول باشیم بنابراین نویسندگان سریال با وسواس زیاد در حال نگارش فیلمنامه فصل دوم هستند.
وی با رد هر گونه شایعه درباره حضور برخی بازیگران جدید در فصل دوم، تصریح كرد: حداقل 2 ماه تكمیل شدن فیلمنامه زمان می برد و 2 ماه زمان نیز برای یك پیش تولید قوی نیاز داریم بنابراین هنوز صحبت كردن درباره بازیگران جدید فصل دوم زود است.
رضوی با بیان اینكه برای جذاب شدن فصل بعدی شهرزاد نیاز به حضور بازیگران مطرح است، توضیح داد: اما آنچه در رسانه ها مطرح می شود كذب است.
وی درباره موسیقی سریال كه یكی از نقاط قوت شهرزاد به حساب می آید، گفت: این شجاعت در عوامل فیلم وجود داشت كه پس از 5 قسمت وقتی احساس كردیم تاثیرگذار نیست خواننده و نوازنده و موسیقی را تغییر دادیم و با محسن چاوشی ادامه سریال را پیگیری كردیم.
سرمایه‌گذار سریال شهرزاد از استقبال شبكه های مختلف خارجی برای خرید پخش سریال خبر داد و گفت: تا چند روز آینده با یك شبكه روسی برای دوبله و پخش سریال به توافق خواهیم رسید.
وی علت توجه خارجی ها به این سریال را فضای سالم و دور از جاذبه های جنسی سریال های ایرانی عنوان كرد و افزود: این گونه سریال ها بنیان های خانواده ها را سست نمی كند و باید این نكته را هم بگویم كه ما با این سریال و تعداد مخاطبش به دهن شبكه جم زدیم.
رضوی گفت: خوشحالیم از اینكه بیش از 80 درصد مردم ایران این سریال را كه باید بابتش هزینه هم می كردند، دیدند و حتی ما آمار هایی از ایرانیان خارج از كشور در آمریكا، اروپا و آسیای شرقی داریم كه دائما شهرزاد را دنبال می كردند.
فراهنگ**9246**1569

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بجای جلوگیری ازقاچاق سیگار به شهرزاد انتقاد می‌كنند/تصویربرداری فصل دوم حداقل 4 ماه دیگر» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X