تمرکز بر مفاهیم و کلیات اقتصاد مقاومتی صحیح نیست

به گزارش خبرنگار ایرنا، سید موسی خادمی روز چهارشنبه در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی کهگیلویه و بویراحمد افزود: در این صورت موضوع مهم اقتصاد مقاومتی که جزو خواسته های اصلی و به حق رهبر معظم انقلاب است به نحو مطلوب در استان اجرا و محقق نخواهد شد.
وی بیان کرد: به جای پرداختن به مباحث تئوریک و یا مفاهیم و کلیات اقتصاد مقاومتی باید برای تحقق و اجرای هر چه بهتر آن در کهگیلویه و بویراحمد تلاش و همت جدی شود.
خادمی بر لزوم تبیین روزافزون اهمیت و ضرورت تحقق اقتصاد مقاومتی از طریق اطلاع رسانی، آگاهی بخشی و فرهنگ سازی گسترده در کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد.
وی اظهار کرد: مدیران اجرایی کهگیلویه و بویراحمد به طور مستمر از فعالیت ها و عملکرد خود در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی در این استان به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گزارش ارائه دهند.
خادمی با اشاره به تهیه و تدوین نظام نامه نیپا (نظام یکپارچه پیشبرد و پایش اقتصاد مقاومتی) در کهگیلویه و بویراحمد، عنوان کرد: تلاش همه جانبه دستگاه های اجرایی استان برای اجرای طرح ها و برنامه های مورد اشاره در این نظام نامه و گزارش دهی مداوم از اقدام های انجام شده ضروری است.
وی ابراز داشت: در نظام نامه نیپا وظایف و رسالت های هر کدام از دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در راستای اجرا و تحقق بهینه اقتصاد مقاومتی در این استان مشخص شده است.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: ایرادها و کمبودهای نظام نامه نیپا از سوی مدیران اجرایی این استان بررسی، جمع بندی و برای اصلاح به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اعلام شود.
خادمی گفت: رویکرد و اولویت اصلی دولت یازدهم در زمینه اجرای پروژه های عمرانی نیمه تمام و در حال ساخت کشور با توجه به کمبود منابع مالی واگذاری آنها به بخش خصوصی است.
وی بیان کرد: این اقدام مناسب دولت تدبیر و امید تلاشی ارزنده برای اجرا و تحقق هر چه مطلوبتر اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری خواهد بود.
خادمی اظهار کرد: باید در کهگیلویه و بویراحمد نیز برای واگذاری پروژه های عمرانی نیمه تمام و در حال ساخت به بخش خصوصی و جذب سرمایه گذاران بومی و غیربومی در این راستا تلاش و اقدام اساسی شود.
7535/6162

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تمرکز بر مفاهیم و کلیات اقتصاد مقاومتی صحیح نیست» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X