معارض سوری: تفنگ های اجاره ای هستیم

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری العهد، این افسر جدا شده از ارتش سوریه پا را از این هم فراتر گذاشت و افزود: فرماندهان مخالفان مسلح سوری، دزد هستند ، آنها تجهیزات ، مهمات، سلاح و پول های دریافتی را بین خود تقسیم و جوانترها را وادار می کنند که بجنگند تا کشته شوند.
عمر زکریا که در برنامه « الاتجاه المعاکس» شبکه الجزیره شرکت کرده بود، انتقادهای سختی را متوجه معارضان مسلح سوری کرد و آنها را « گروه های دروغگو» توصیف و اضافه کرد: هرگاه مساله کمک مطرح می شود خواستار هزاران سلاح و مقادیر زیادی مهمات می شوند اما هنگامی که از آنها خواسته می شود،بجنگند بهانه می آورند و می گویند که نیروهای جنگجو ندارند.
وی « احمد الجربا» رئیس سابق ائتلاف مخالفان سوری را « راس فساد و سرکرده لشکر دزدها» توصیف کرد و گفت که الجربا پول ها و اموال برخی از ملت سوریه را که روزانه نانی برای خوردن ندارند، دزدیده است.
این افسر جدا شده ارتش سوریه فاش کرد: الجربا خزانه های ائتلاف معارضان را که یکصد و یازده میلیون دلار بوده ، دزدیده و بین خود و دزدهای دیگر تقسیم کرده است.
عمرزکریا به طور علنی و واضح اعلام کرد که « مخالفان سوری شکست خورده اند و این باندها نماینده ملت سوریه نیستند زیرا برای آنها توسل به ارعاب و تهدید کاری ساده است و کشورهای کمک کننده هم انواع دزدها و قاچاقچیان را بر مخالفان تحمیل کرده اند و آنها سب رنج های مردم سوریه هستند.
خاورم ** 1324

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معارض سوری: تفنگ های اجاره ای هستیم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سایر منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X