در تظاهرت روز گذشته 11 پلیس زخمی شدند + فیلم

به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛ يازده پليس در تظاهرات روز سه شنبه معترضان به اصلاحيه قانون کار در فرانسه که در نهايت به خشونت کشيده شد،  زخمی شدند.
شبکه خبري فرانس بيست و چهار گزارش داد:  تظاهرات روز سه شنبه که به دعوت تعدادي از اتحاديه ها در اعتراض به اصلاحيه قانون کار در برخي شهرهاي فرانسه برگزار شد، بسيار گسترده تر  از تظاهرات هفته گذشته بود.  به گفته پليس  60 هزار نفر در اين تظاهرات شرکت کرده بودند اما برگزارکنندگان ،شمار شرکت کنندگان را  220 هزار نفر اعلام کرده اند. 
اين تظاهرات اعتراضي بار ديگر به خشونت کشيده شد و در جريان آن  نزديک 90 نفر بازداشت و 11 پليس زخمي شدند. در همين حال پليس هاي فرانسه هم روز  چهارشنبه  در اعتراض به کينه توزيهايي که در اعتراضات اخير،  قرباني آن شده اند تظاهرات کردند.
فرانس بيست و چهار در ادامه  اين خبر گزارشي را پخش کرد  که طي آن با دو نيروي پليس که از اين وضع ناراحت هستند گفتگو شده است. يکي از اين پليس ها در تظاهرات 28 آوريل پاريس زخمي شده بود . پليس ديگر  در همين روز به همراه همقطارانش در شهر رن (غرب فرانسه)هدف حمله گروهي از تظاهرکنندگان با بطري هاي آتش زا و دودزا قرار گرفته بود. اين پليس   با نشان دادن تصاويري از خشونتهاي اين روز در لب تاپ خود گفت : در 17 سالي که شاهد تظاهرات بوده،  تظاهراتي با اين ميزان خشونت نديده بود. به اعتقاد وي مسئولان پليس بايد در اين خصوص تدابيري اتخاذ کنند.
 در پايان اين گزارش تصريح شد از آغاز اين اعتراض ها در  فرانسه نزديک به  350 نيروي پليس و نيروي امنيتي، زخمي شده اند.
در تظاهرت روز گذشته 11 پلیس زخمی شدند + فیلم

لینک دانلودانتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «در تظاهرت روز گذشته 11 پلیس زخمی شدند + فیلم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X